Parke żartuje ze swojej twarzy. Tych polskich słów obcokrajowcy uczą się najszybciej

2020-07-15 16:32 MSo
Norman Parke
Autor: Instagram / KSW_MMA Norman Parke

To była krwawa rzeźnia podczas KSW 53! W walce wieczoru Mateusz "Gamer" Gamrot pokonał Normana Parke'a. Po decyzji lekarza w trzeciej rundzie sędzia przerwał starcie. Po kilku dniach Irlandczyk żartuje ze swojej twarzy i używa do tego popularnych wśród obcokrajowców, polskich słów.

Między panami nie brakowało złej krwi. Mateusz Gamrot i Norman Parke to swoi prawdziwi przeciwnicy i wrogowie, którzy nie nakręcali konfliktu tylko na rzecz samego starcia. "Gamer" i "Stormin" nie darzą się sympatią i to najprawdopodobniej się nie zmieni nawet po przeprosinach Irlandczyka po porażce w trzecim starciu.

ZMASAKROWANY Norman Parke odwieziony do SZPITALA po walce z Gamrotem l KSW 53

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zmasakrowany Parke schodził do szatni ze łzami w oczach. Teraz po kilku dniach nabrał dystansu do sprawy i jest gotowy do powrotu do klatki jednej z największych organizacji MMA w Europie. Dodał zdjęcie z ringu, gdy jego twarzą zajmowali się specjaliści. - Ja p******e - napisał Parke. Nikogo nie powinno dziwić, że użył właśnie tych słów. Przecież obcokrajowcy najczęściej najszybciej uczą się w Polsce przekleństw.

Dodał także emotikonę pomidora, nawiązując do koloru swojej twarzy. Zapowiedział też swój powrót do ringu! - Wracam przed końcem roku w wadze lekkiej.. Czy ty jesteś ze mną? (pisownia oryginalna) - zapytał fanów "Stormin" Parke.

Mateusz Gamrot pozostanie w KSW? "Gdyby była sześciocyfrowa oferta..." [WIDEO]

Parke z powodu niewypełnienia limitów wagowych oddał część swojej gaży. Walka nie toczyła się także o mistrzowski pas, choć ostatecznie i tak miała trwać pięć rund po pięć minut. Mimo to, Gamrot tak porozbijał Irlandczyka, że dalszej walki zabronili mu lekarze.

ZOBACZ skrót walki Mateusz Gamrot vs Norman Parke III

Mateusz Gamrot vs Norman Parke
Autor: Polsat Sport Skrót walki Mateusz Gamrot vs Norman Parke Link: Zobacz WIDEO
Najnowsze