Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Pikantna fotografia

Partnerka Artura Szpilki zrzuciła ubrania i odsłoniła krągłości. Padła szczera deklaracja, Kamila Wybrańczyk nie zamierza się powstrzymywać

2023-05-30 10:52

Kamila Wybrańczyk już niebawem ponownie będzie ściskała kciuki za swojego ukochanego, który stoczy trzecią walkę w mieszanych sztukach walki. Partnerka Artura Szpilki na pewno pojawi się podczas gali XTB KSW Colosseum II, a wcześniej zdecydowała się na odważną sesję, podczas której zaprezentowała swoje krągłości. Jednocześnie padła szczera deklaracja w mediach społecznościowych.

Kamila Wybrańczyk od wielu lat jest u boku Artura Szpilki. Fani pięściarstwa znali ją przede wszystkim dzięki temu, że pojawiała się na wielu galach, na których występował zawodnik z Wieliczki. Później sama Wybrańczyk postanowiła spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki i wystąpiła na kilku freak-fightowych galach. Na razie nie zanosi się na to, aby kolejny raz miała wejść do oktagonu.

Kamila Wybrańczyk odsłoniła ciało. Jednocześnie padła ważna deklaracja

Jednak niemal na pewno będzie na kolejnej dużej gali. Już w najbliższą sobotę Artur Szpilka zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim na XTB KSW Colosseum II i będzie to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk tej gali. Wcześniej Kamila Wybrańczyk pochwaliła się pikantnymi zdjęciami z sesji fotograficznej, w której wzięła udział. Na jednym ze zdjęć pozuje w samej bieliźnie.

A to sprawia, że odsłoniła swoje liczne tatuaże. - Uwielbiam swoje tatuaże - napisała w opisie do fotografii Wybrańczyk. - Ja też lubię, ale na mój gust to much - czytamy w komentarzu jeden z fanek, dla której ukochana Szpilki ma jednak za dużo tatuaży. Okazuje się, że Wybrańczyk nie zamierza się zatrzymywać. - Będzie jeszcze więcej - odpowiedziała internautce partnerka pięściarza.

Listen on Spreaker.
Najnowsze