Dominik Abus z partnerką

i

Autor: Instagram/ dominik_abus Dominik Abus z partnerką

rozpętała się burza

Partnerka Dominika Abusa z Gogglebox TTV pokazała nagie piersi i rozpętała się burza! Zdjęcie wywołało lawinę, mówią o szacunku

2023-09-21 16:04

Internauci, którzy śledzą profile Dominika Abusa w mediach społecznościowych doskonale wiedzą, że gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV, a także stały bywalec na galach GROMDA oraz prowadzący "Cringe Room" na gali PRIME SHOW MMA lubi publikować zdjęcia ze swoją partnerką, Igą Muszakowską. Ostatnie zdjęcie pary wzbudziło jednak spore kontrowersje. Wszystko przez nagie piersi partnerki Dominika Abusa.

Od kiedy Dominik Abus wraz ze swoim przyjacielem Krzysztofem Radzikowskim stali się ulubieńcami widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV, ich życie diametralnie się zrobiło. Wszystko przez stale rosnącą popularność, która przełożyła się na setki tysięcy obserwujących w mediach społecznościowych. Członek "Strong Ekipy" oraz jeden z prowadzących "Cringe Room" na gali PRIME SHOW MMA doskonale wie, jak ważne jest prowadzenie konta osobistego w sieci i stale publikuje nowe zdjęcia oraz posty, w tym również fotografie ze swoją partnerką, Igą Muszakowską. Ostatnie zdjęcie Dominika Abusa i jego partnerki w basenie wywołało jednak lawinę komentarzy i wzbudziło niemałe kontrowersje.

Zdjęcie Dominika Abusa z partnerka rozpętało burzę! Iga Muszakowska zapozowała z nagim biustem

Na profilu gwiazdora Gogglebox TTV pojawiło się zdjęcie ze swoją partnerką, pozowane w basenie. Iga Muszakowska, stojąca przed Dominikiem Abusem nie miała na sobie żadnego okrycia jej wdzięków, a te zasłonięte zostały jedynie przez ręce gwiazdora programu TTV, który jednocześnie w romantyczny sposób całował ją w głowę. O ile pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów, to nie zabrakło również głosów krytyki. - Jest piękna. Figura ciało super . Mówię to jako kobieta...ale dla mnie jest masakrą takie sprzedanie swojego ja prywatnego...miej ja dla siebie , sznuj, kochaj, pielęgnuj...zostawcie coś dla siebie... - napisała pod zdjęciem jedna z internautek. 

Partnerka Dominika Abus pokazała nagie piersi

i

Autor: Instagram/ dominik_abus screen Partnerka Dominika Abus pokazała nagie piersi
Mamed Khalidov postawił nas pod ścianą | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają