Paweł Jóźwiak, Michał Boxdel Baron

i

Autor: Instagram/ pawel.jozwiak_official, boxdel Paweł Jóźwiak, Michał "Boxdel" Baron

mocne słowa

Paweł Jóźwiak krótko na temat walki z Boxdelem! Jasny przekaz szefa FEN-u, nie zostawił złudzeń

2022-09-30 20:23

Zarówno Paweł Jóźwiak, jak i Michał "Boxdel" Baron od dawna nie ukrywają już, że jest między nimi niechęć, co przekłada się przede wszystkim na kolejne docinki i niewybredne komentarze w sieci. Nic więc dziwnego, że kiedy prezes FEN-u zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań podczas Q&A, jedno z nich dotyczyło potencjalnej walki z włodarzem FAME MMA. Paweł Jóźwiak nie zostawił złudzeń.

Powiedzieć, ze szefowie FEN oraz FAME MMA, czyli Paweł Jóźwiak i "Boxdel" nie darzą się sympatią, to jakby nie powiedzieć niczego. Jeszcze niedawno Michał Baron nie gryzł się w język mówiąc w rozmowie z "Super Expressem" o prezesie FEN-u i od tamtej pory relacje między nimi nie uległy poprawie, a wydaje się, że wręcz przeciwnie. Po tym, jak Paweł Jóźwiak zdecydował się walczyć z Marcinem Najmanem wielu fanów chciałoby zobaczyć również jego walkę z "Boxdelem" i jak się okazuje, szef FEN-u jest chętny na takie starcie. 

Paweł Jóźwiak chce walczyć z Boxdelem! Szef FEN-u nie widzi przeszkód, padła jasna deklaracja

Kiedy Paweł Jóźwiak zdecydował się odpowiedzieć na pytania widzów na kanale "Ebe Ebe" można było spodziewać się, że kilka z nich będzie dotyczyć konfliktu prezesa FEN-u z "Boxdelem". Tak rzeczywiście się stało, a jeden z widzów zapytał, czy Paweł Jóźwiak byłby skłonny wejść z włodarzem FAME MMA do klatki. Odpowiedź była twierdząca. 

Paweł Jóźwiak krótko na temat walki z Boxdelem! Jasny przekaz szefa FEN-u, nie zostawił złudzeń

- Zawsze, wszędzie i w każdej chwili. Gruby, send me location - wypalił bez zastanowienia Paweł Jóźwiak. Nie da się ukryć, że realny konflikt, który narodził się pomiędzy włodarzami z pewnością przyciągnąłby wielu chętnych, na wykupienie PPV, aby zobaczyć kto wygra walkę Jóźwiak - Baron. Kto wie, może w przyszłości przyjdzie nam zobaczyć takie starcie. 

Zobaczcie, jak Boxdel wyglądał w dzieciństwie, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Kto wygrałby walkę Paweł Jóźwiak - Michał "Boxdel" Baron?
Don Kasjo po konferencji Prime MMA 3
Najnowsze