Paweł Jóźwiak żegna Mateusza Murańskiego. Poruszające kondolencje: Byłeś zbyt młody

2023-02-08 16:10

Mateusz Murański walczył dla niemal wszystkich czołowych freak-fightowych organizacji w Polsce. Bił się także dla zawodowych federacji - MMA Attack czy FEN. Paweł Jóźwiak, czyli prezes Fight Exclusive Night, pożegnał Mateusza Murańskiego po tragicznych informacjach o jego śmierci, które wstrząsnęły światem freak-fightów w środowe popołudnie.

Tragiczne informacje obiegły świat sportów walki. W wieku zaledwie 29 lat zmarł Mateusz Murański. Walczył dla czołowych freak-fightowych organizacji w Polsce. Występował na High League, w FAME MMA, Prime Show MMA. Występował także na Elite Fighters, FEN czy MMA Attack. Zanotował kilka efektownych wygranych - jedną z nich na Fight Exclusive Night 34 z "Epic Cheat Mealem".

Mateusz Murański nie żyje! Okropna wiadomość obiegła media, szokująca śmierć aktora i gwiazdy freak-fightów

Paweł Jóźwiak żegna Mateusza Murańskiego. "Byłeś zbyt młody"

Smutne wieści zostały potwierdzone przez prokuraturę. - O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich. Przyczyny śmierci zostaną ustalone po sekcji zwłok - usłyszeliśmy od rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku, Grażyny Wawryniuk.

Paweł Jóźwiak, szef organizacji FEN, dla której również bił się Mateusz Murański pożegnał zawodnika we wpisie na Twitterze. - Mateusz Murański R.I.P. Byłeś zbyt młody, żeby opuścić ten świat... Wyrazy współczucia dla Rodziny i bliskich… - napisał na Twitterze.

Sonda
Najlepsza walka Mateusza Murańskiego we freak-fightach to:
Mateusz Murański nie żyje.
Najnowsze