Piękny gest Marty Linkiewicz. Pomoże chorym dzieciom, będziecie mogli zjeść z nią kolację

2022-01-27 16:24
Marta Linkiewicz
Autor: Instagram Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz zaskoczyła pozytywnie swoich fanów na Instagramie! Gwiazda federacji Fame MMA postanowiła dołączyć się do akcji Orkiestry Świątecznej Pomocy i wystawiła na licytację możliwość umówienia się z nią na kolację. Wszystko wygląda na to, że zwycięzca aukcji charytatywnej będzie mógł liczyć na naprawdę ciekawość możliwość spotkania celebrytki.

Marta Linkiewicz zaskakuje. Celebrytka, która do tej pory szokowała swoimi półnagimi zdjęciami i ostrymi wypowiedziami na mediach społecznościowych, postanowiła zrobić coś dobrego i włączyła się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera na "zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci". Gwiazda Fame MMA wystawiła na licytację możliwość zjedzenia z nią kolacji. Jak sama przekonuje, wielkie i niezapomniane emocje gwarantowane.

Marcelina Ziętek przytuliła umięśnionego, przystojnego mężczyznę. Piotr może być w szoku, wszystko wyciekło do internetu

Marta Linkiewicz wspiera WOŚP. Można zjeść kolację z celebrytką

Akcja WOŚP od 30. lat jest jedną z tych, która cieszy się wielką popularnością. Do zbiórek dla potrzebujących wielokrotnie dokładały się znane osobistości z kręgów kultury, polityki, czy sportu. Gwiazda Fame MMA postanowiła w tym roku wziąć udział w akcji i ogłosiła na swoim Instagramie, że zwycięzca aukcji charytatywnej wystawionej przez nią będzie zaproszony na niezapomnianą kolację.

- Jak wiecie, za chwilę 30. finał WOŚP. Chcę i mogę pomóc, więc za zaproszeniem organizatorów, na licytację trafiła kolacja ze mną - napisała Marta Linkiewicz na Instagramie.

Tak wygląda mama Justyny Żyły! Była żona Piotra wszystko zdradziła, mamy zdjęcie

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Linkiewicz zaprasza na kolację. Oferuje dobrą zabawę

Zwycięzca aukcji dostanie zaproszenie na kolację, której koszty pokryje sama Marta Linkiewicz. Gwiazda federacji freak-fight oferuje dobrą zabawę i smakowite kąski.

- Kolacja, za którą płacę. Gwarantuje dobrą zabawę i pełny brzuch - zaprasza do licytowania kolacji Marta Linkiewicz.

Marta Linkiewicz
Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze