Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Tak wygląda mama Justyny Żyły! Była żona Piotra wszystko zdradziła, mamy zdjęcie

2022-01-27 13:56

Justyna Żyła postanowiła zaskoczyć swoich obserwatorów. Była żona Piotra Żyły, która do tej pory unikała mówienia o swoich rodzicach, postanowiła pokazać, jak wygląda jej mama. Trzeba przyznać, że takiej publikacji ze strony byłej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" nie mogliśmy się spodziewać, zdjęcie wyciekło do internetu.

Justyna Żyła postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Celebrytka, znana z udziału w "Tańcu z Gwiazdami", a także z publikowania dość ostrych słów na temat małżeństwa z Piotrem Żyłą, postanowiła po raz pierwszy pokazać swoją mamę. Zdjęcie zostało wykonane z powodu urodzin mamy byłej ukochanej reprezentantki Polski w skokach narciarskich.

Początek końca Paulo Sousy we Flamengo? Piłkarze mają go dość, podważają jego metody

Justyna Żyła postanowiła pokazać mamę. Do tej pory często o niej nie mówiła

O ile Justyna Żyła swego czasu chętnie dzieliła się szczegółami swojego życia prywatnego, o tyle nie wiele było wiadomo, kim są jej rodzice. Celebrytka dopiero kilka miesięcy temu przyznała, że jej matka pracuje jako cukiernik, gdyż sama podjęła się pracy w tym miejscu,

- Od niedawna przeżywam „powrót na stare śmieci”. Przeżywam bardzo mile i sentymentalnie, przede wszystkim dlatego, że to w tej cukierni „dorabiałam” sobie jako nastolatka w weekendy i wakacje. Moja Mama natomiast pracuje tutaj jako cukiernik już od ponad 30 lat. Cukiernia u Janeczki to rodzinna firma z tradycjami. Zawsze można znaleźć tutaj cukiernicze cuda, które zachwycają. - pisała Justyna Żyła na swoim Instagramie.

Iga Świątek zmagała się z tajemniczą fobią. Mało kto o tym wiedział, nie mogła opanować strachu

Aby zobaczyć, jak Justyna Żyła wspierała Piotra w trakcie zawodów Pucharu Świata w Wiśle, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła życzyła mamie wszystkiego najlepszego. Do internetu dostało się jej zdjęcie

Na jednej z najnowszych fotografii opublikowanych przez Justynę Żyłę na Instagramie, pokazała swoją mamę, w trakcie obchodów jej urodzin. Mama Żyły na publikacji obściskiwana jest przez swoje wnuczki, a sama celebrytka postanowiła jej jeszcze złożyć życzenia. 

- Wszystkiego najlepszego mamuś - napisała Justyna Żyła na opublikowanej fotografii.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze