Mateusz Murański nie żyje

i

Autor: materiał prasowe/HIGH LEAGUE

Zawodnik dał ponieść się emocjom

Po śmierci Mateusza Murańskiego gwiazda freak-fightów nie wytrzymała. Padły potworne słowa, uderzył bezlitośnie

2023-02-09 12:47

Środowe popołudnie przyniosło wstrząsające informacje. Mateusz Murański nie żyje - ta niebywale smutna wieść poruszyła cały świat freak-fightów. W sieci pojawiło się mnóstwo wpisów żegnających zawodnika walczącego na galach HIGH League i FAME MMA. Jeden z ostrzejszych komentarzy umieścił Denis "Bad Boy" Załęcki, który uderzył we wszystkich hejterów i krytyków zmarłego 29-latka.

Mateusz Murański był jedną z największych gwiazd freak-fightów. Występował na wielu galach, a walki z jego udziałem budziły ogromne zainteresowanie. Zwłaszcza starcia z Arkadiuszem Tańculą przeszły już do historii, a panowie osobisty konflikt rozstrzygnęli w oktagonie. Wielu fanów liczyło na to, że Murańskiego jeszcze niejednokrotnie zobaczymy w klatce freak-fightowych federacji.

Śmierć Mateusza Murańskiego. Prokuratura ustala przyczyny zgonu gwiazdy freak-fightów

Niestety w środowe popołudnie nadeszły okropne informacje. Jak przekazała nam rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku, Grażyna Wawryniuk o zgonie poinformował członek rodziny. - Jeden z członków rodziny nie mógł dodzwonić się do 29-latka. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich. Przyczyny śmierci zostaną ustalone po sekcji zwłok - powiedziała. Szokująca informacja wywołała ogromne poruszenie w świecie freak-fightów.

Mateusz Murański nie żyje. Denis "Bad Boy" Załęcki bezlitośnie uderzył w hejterów

Jeden z najostrzejszych komentarzy w sieci umieścił Denis "Bad Boy" Załęcki. Gwiazda HIGH League uderzyła w internetowych hejterów. - I jak hejterskie kur**, zadowolone? Ubliżanie, poniżanie to dla was dziś chleb powszedni. Brak słów. Ogromne wyrazy współczucia dla bliskich - czytamy we wpisie Załęckiego w mediach społecznościowych.

Mateusz Murański nie żyje.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze