Pobije gwiazdę UFC, a boi się... Jan Błachowicz SZCZERZE o tym, co go przeraża [WIDEO]

2020-02-14 11:17 MSo
Jan Błachowicz
Autor: TOMASZ RADZIK SUPER EXPRESS Jan Błachowicz

Fani sportów walki z Polski nie mają żadnych wątpliwości, że Jan Błachowicz pokona w nocy z 15 na 16 lutego Coreya Andersona. Tuż przed rewanżem na kolejnej gali UFC, "Cieszyński Książę" odpowiedział na pytania fanów. Wśród nich nie mogło zabraknąć kwestii lubienia pizzy czy tego, co wywołuje u niego największy strach!

Pierwszy pojedynek Jana Błachowicza z Coreyem Andersonem miał miejsce na początku przygody Polaka z UFC. W 2015 roku, w drugim pojedynku dla największej organizacji na świecie, "Cieszyński Książę" przegrał w Las Vegas po jednogłośnej decyzji sędziów. Od tamtej pory z kolejnych dziesięciu pojedynków wygrał aż siedem i jest o krok od walki o pas. Fani nie mają wątpliwości, że w weekend czeka go 26. zawodowa wygrana w karierze.

Tuż przed galą UFC on ESPN+ 25: Anderson vs. Błachowicz 2 w Rio Rancho, Polak odpowiedział na pytania fanów na oficjalnym profilu organizacji na Facebooku. 35-latek przyznał, że jeśli marzy o mistrzowskim pojedynku, to musi nie tylko pokonać Andersona, ale i zrobić to w efektownym stylu! Kibice pytali o nieco luźniejsze kwestie.

Użytkownik Instagrama "Itsozy_Lazar" zapytał, co wywołuje u "Cieszyńskiego Księcia" największe przerażenie. - Latanie samolotem. Tego boję się najbardziej. Nienawidzę latać - przyznał otwarcie. Polak lubi też pizzę. - Szynka, grzyby i ser - tak brzmi ulubiona kombinacja smaków Błachowicza.

35-letni fighter z teamu WCA przyznał też, że rozważa przeniesienie się do wyższej kategorii wagowej. To może stać się jednak dopiero w przyszłości, teraz nie ma o tym mowy. Błachowicz wykluczył za to możliwość tzw. "zejścia w dół" do kategorii średniej. To ma się nigdy nie wydarzyć!

Najnowsze