Marcin Tybura

i

Autor: Instagram / Marcin Tybura Marcin Tybura

Tybura poznał rywala?

Polak zna kolejnego rywala w UFC. To jego niedoszły przeciwnik, już raz mieli się mierzyć

2022-12-22 14:03

Marcin Tybura wraca do klatki organizacji UFC. W oktagonie największej federacji świata bije się od 2016 roku. Najlepszy polski ciężki ma kolejny raz pojawić się w klatce UFC na początku 2023 roku. Polak ma znać już nazwisko kolejnego przeciwnika. Niewiele brakowało, a jakiś czas temu doszłoby do ich starcia.

Marcin Tybura od sześciu lat mierzy się na galach organizacji UFC. Tybura zadebiutował w kwietniu 2016 roku na gali w Zagrzebiu, gdy przegrał z Timothym Johnsonem. Do tej pory stoczył już 16 walk. Przed nim siedemnasty pojedynek, do którego ma dojść w lutym 2023 roku. Jak poinformował za pośrednictwem Twittera dziennikarz John Morgan, Marcin Tybura, ma stoczyć starcie w Las Vegas. Kto ma być jego przeciwnikiem?

Nowy mistrz KSW w niezwykłych słowach o Joannie Jędrzejczyk. Wspaniałe wyznanie o tym, ile jej zawdzięcza

Marcin Tybura stoczy kolejną walkę na UFC. Poznał kolejnego rywala

Rywalem Marcina Tybury ma być zajmujący numer 15 w rankingu wagi ciężkiej Blagoyem Ivanovem. Bułgar miał walczyć z Polakiem w marcu 2021 roku. Nie zmierzyli się wtedy na UFC 260 ze względu na zdrowotne problemy Ivanowa.

- Zawodnicy z rankingu wagi ciężkiej UFC zmierzą się 4 lutego w Las Vegas w starciu zaplanowanym wcześniej na 2021 roku. Dziesiąty w rankingu Marcin Tybura podejmie numer 15 Blagoya Ivanova - donoszą ludzie z wiedzą na temat porozumienia - napisał na Twitterze John Morgan.

Mamed Khalidov zawalczy z Roberto Soldiciem? Szef KSW ma sprytny plan, to byłby hit!

Marcin Tybura - bilans w UFC. Osiągnięcia w MMA

Marcin Tybura zaczął karierę MMA w 2011 roku. Do UFC trafił z organizacji M-1 Challenge. W 2016 roku mierzył się z Timothym Johnsonem i przegrał. Od tego czasu wygrał dziesięć starć dla najwiekszej organizacji MMA na świecie.

Najnowsze