PÓŁNAGI Pudzian zmysłowo tańczy z SEKSOWNĄ kobietą. DODA na to patrzy! [WIDEO]

2020-05-31 14:11 PO
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski nie od dziś udowadnia, że ma do siebie wiele dystansu. Były strongman a dziś wojownik KSW przypomniał wideo sprzed lat, na którym tańczy i śpiewa w programie telewizyjnym. Robi wrażenie!

Mariusz Pudzianowski wraz z Anią Wiśniewską w 2010 roku występował w programie „Tylko nas Dwoje”. Zabawa polegała na wykonywaniu w duecie słynnych piosenek. Odpowiednie stroje i aranżacje były mile widzialne i mogły przekonać jurorów, więc Pudzianowski zaszalał z przebraniem. Ubrał kuse, skórzane wdzianko, które podkreślało jego potężną muskulaturę.

Polski piłkarz wyzwał Marcina Najmana! "Gość odklepuje przed walką" [WIDEO]

Ania Wiśniewska i Mariusz Pudzianowski zaśpiewali słynną piosenkę formacji Right Said Fred "I'm too sexy". Po równo dziesięciu latach Pudzianowski przypomniał swoim obserwującym na Instagramie to wykonanie. Na nagraniu widać, że Pudzianowski świetnie radzi sobie ze śpiewem, a i taniec z seksowną Wiśniewską nie robił mu problemu. Wszystko obserwowała z podziwem Doda, która była jurorką w tym programie.

Od SEKSOWNEJ ring girl do "zabójczej piękności". ZJAWISKOWA zawodniczka myśli o powrocie do klatki

„Coś na poprawę humoru na ten deszczowy sobotni wieczór. No wiem śpiewać nie umiem ,ale jak to ja dystans zawsze miałem i mam do dziś” - napisał wyraźnie rozbawiony Pudzianowski, którego na pojedynek wyzwał ostatnio słynny wojownik MMA Frank Mir.

Najnowsze