PÓŁNAGI Pudzianowski leży na łóżku i... woła mamę. Nie uwierzysz, po co! [ZDJĘCIE]

2020-01-23 20:33 FAN
Mariusz Pudzianowski
Autor: Facebook / Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski

Gdyby polscy internauci mieli wybierać sportowego króla memów, to walka w głosowaniu toczyłaby się między dwoma postaciami - Piotrem Żyłą i Mariuszem Pudzianowskim. Były strongman, a obecnie zawodnik MMA nieustannie rozśmiesza swoich kibiców przeróżnymi, zabawnymi przeróbkami swoich fotografii z zabawnymi podpisami. Tym razem jednak przeszedł sam z siebie! Internauci nie mogli powstrzymać się od śmiechu!

Internauci są wielkimi fanami twórczości Mariusza Pudzianowskiego w swoich mediach społecznościowych. Były najsilniejszy człowiek świata publikuje na Instagramie czy Facebooku memy, po których z trudem powstrzymują się od spadnięcia z krzeseł ze śmiechu. Tym razem jednak "Pudzian" przekroczył wszelkie bariery!

Zawodnik MMA wstawił na swojego Facebooka fotografię sprzed wielu lat, na której leżąc na łóżku prezentuje swoją niesamowitą muskulaturę! W samych dresach widać każdy mięsień, nad którym pracował latami. Zdjęcie jakiś czas temu zostało przerobione na mema i to właśnie jego zaprezentował "Pudzian".

Kiedy posprzątałeś w pokoju i wołasz mamę, żeby zobaczyła - brzmi napis zaprezentowany tuż nad zawodnikiem MMA! Ta historia jest doskonale znana każdemu z młodości i zapewne dlatego mem podbił serca fanów tak mocno. Po dwóch godzinach od publikacji zebrał niemal cztery tysiące reakcji i setki komentarzy!

Nie ma wątpliwości, że Pudzianowski od pewnego czasu wyrasta na sportowego króla internetu w Polsce! Na swoim Facebooku prezentował się już jako krajowa odpowiedź na Kapitana Amerykę, postać z gry Metin 2 czy starożytny gladiator imieniem... Marius Pudzianus Maximus. Gdyby tylko wszyscy zawodnicy mieli do siebie tyle dystansu...

Najnowsze