Gareth Southgate

i

Autor: AP PHOTO Gareth Southgate

Bez litości dla fanów

Ponad 80% kibiców chce zwolnienia selekcjonera po kolejnej klęsce. Bez litości! Nie chcą czekać na mundial

2022-09-24 14:08

Nie tylko w Polsce nastroje po ostatnim meczu kadry nie są najlepsze! Kibice nie mają litości także w Wielkiej Brytanii. Ponad 80% kibiców chciało zwolnienia selekcjonera Garetha Southgate’a po kolejnej klęsce i spadku do Dywizji B Ligi Narodów. Oczekują, że szefowie Angielskiego Związku Piłkarskiego rozstaną się z nim jeszcze przed mundialem.

Od 22 lat Anglia nie miała takich problemów jak w tym momencie. Kibice są wściekli, bo kadra Garetha Southgate’a w ostatnim czasie radzi sobie bardzo słabo. Ekipa „Synów Albionu” spadła z Dywizji A Ligi Narodów, kompromitując się na każdym kroku. Fani są wściekli po kolejnych porażkach. Ostatnio ekipa Garetha Southgate’a przegrała z Włochami 0:1. Przed wyjazdem do Kataru Anglicy mają do rozegrania jeszcze jedno spotkanie z Niemcami.

Southgate zwolniony?! 80% kibiców chce tego przed mundialem

Kibice Anglii już dawno nie byli tak wściekli, by wygwizdywać i wybuczeć swoich ulubieńców. Tak działo się jednak w ostatnim czasie. Fani są tak rozżaleni, że w zdecydowanej większości oczekują pożegnania się z selekcjonerem. Czy Gareth Southgate zostanie zwolniony?

Konferencja przed meczem Polska – Walia. Oglądaj na żywo! Michniewicz i Szczęsny odpowiedzą na pytania

Jan Tomaszewski grzmi po porażce Polaków: Krew mnie zalewa

„Sun Sport” opublikował na Twitterze sondę dotyczącą potencjalnego rozstania z selekcjonerem – powinien odejść czy zostać? Takie pytanie zadano fanom futbolu. Ponad 80% z nich nie miało żadnych wątpliwości. Przed mundialem w Katarze Anglia powinna mieć nowego selekcjonera.

Włosi bronią Southgate’a. „Anglia to czołowa ekipa na świecie”

Gareth Southgate ma coraz mniejsze wsparcie wśród kibiców i coraz większe… w środowisku. Po stronie Anglików stanął trener Włoch, Roberto Mancini. - Anglia jest jednym z najlepszych zespołów na świecie. Przegrali mecz, ale mają dużą szansę zdobycia mistrzostwa świata – mówił na pomeczowej konferencji prasowej.

W tych luksusach zamieszkają Polacy, szampan za pół tysiąca i pokój Świętego Dawida

Sonda
Czy Czesław Michniewicz powinien zostać zwolniony?
Najnowsze