Gareth Southgate

i

Autor: AP PHOTO Gareth Southgate

Bez litości dla fanów

Ponad 80% kibiców chce zwolnienia selekcjonera po kolejnej klęsce. Bez litości! Nie chcą czekać na mundial

2022-09-24 14:08

Nie tylko w Polsce nastroje po ostatnim meczu kadry nie są najlepsze! Kibice nie mają litości także w Wielkiej Brytanii. Ponad 80% kibiców chciało zwolnienia selekcjonera Garetha Southgate’a po kolejnej klęsce i spadku do Dywizji B Ligi Narodów. Oczekują, że szefowie Angielskiego Związku Piłkarskiego rozstaną się z nim jeszcze przed mundialem.

Od 22 lat Anglia nie miała takich problemów jak w tym momencie. Kibice są wściekli, bo kadra Garetha Southgate’a w ostatnim czasie radzi sobie bardzo słabo. Ekipa „Synów Albionu” spadła z Dywizji A Ligi Narodów, kompromitując się na każdym kroku. Fani są wściekli po kolejnych porażkach. Ostatnio ekipa Garetha Southgate’a przegrała z Włochami 0:1. Przed wyjazdem do Kataru Anglicy mają do rozegrania jeszcze jedno spotkanie z Niemcami.

Southgate zwolniony?! 80% kibiców chce tego przed mundialem

Kibice Anglii już dawno nie byli tak wściekli, by wygwizdywać i wybuczeć swoich ulubieńców. Tak działo się jednak w ostatnim czasie. Fani są tak rozżaleni, że w zdecydowanej większości oczekują pożegnania się z selekcjonerem. Czy Gareth Southgate zostanie zwolniony?

Konferencja przed meczem Polska – Walia. Oglądaj na żywo! Michniewicz i Szczęsny odpowiedzą na pytania

Jan Tomaszewski grzmi po porażce Polaków: Krew mnie zalewa

„Sun Sport” opublikował na Twitterze sondę dotyczącą potencjalnego rozstania z selekcjonerem – powinien odejść czy zostać? Takie pytanie zadano fanom futbolu. Ponad 80% z nich nie miało żadnych wątpliwości. Przed mundialem w Katarze Anglia powinna mieć nowego selekcjonera.

Włosi bronią Southgate’a. „Anglia to czołowa ekipa na świecie”

Gareth Southgate ma coraz mniejsze wsparcie wśród kibiców i coraz większe… w środowisku. Po stronie Anglików stanął trener Włoch, Roberto Mancini. - Anglia jest jednym z najlepszych zespołów na świecie. Przegrali mecz, ale mają dużą szansę zdobycia mistrzostwa świata – mówił na pomeczowej konferencji prasowej.

W tych luksusach zamieszkają Polacy, szampan za pół tysiąca i pokój Świętego Dawida

Sonda
Czy Czesław Michniewicz powinien zostać zwolniony?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze