Polska - Walia. W takich luksusach zamieszkają Orły Michniewicza

i

Autor: materiały prasowe, Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Polska - Walia. W takich luksusach zamieszkają Orły Michniewicza

Ale przepych!

W tych luksusach zamieszkają Polacy, szampan za pół tysiąca i pokój Świętego Dawida

2022-09-24 12:26

Mecz Walia – Polska zbliża się wielkimi krokami. Spotkanie to jest kluczowe dla losów Polski w Lidze Narodów. Jeśli biało-czerwoni chcą utrzymać się w Dywizji A, to nie mogą na Cardiff City Stadium przegrać. W sobotnie wczesne popołudnie Polacy zameldują się w stolicy Walii i zamieszkają w hotelu Voco St. David Cardiff położonym nad malowniczą Zatoką Cardiff.

Wygodne łóżka i drogie jedzenie

W hotelu Voco St. David Cardiff piłkarze Czesława Michniewicza nie będą mogli narzekać na warunki. Przywitają ich przestronne pokoje z wygodnymi, wielkimi łożami. Choć do Walii przyleciał kucharz reprezentacji Tomasz Leśniak, który będzie gotował piłkarzom smakołyki, to dla głodomorów też znajdzie się miejsce. W wykwintnej restauracji można spróbować na przykład steku z antrykotu z krewetkami za „jedyne” 220 złotych. Dla „spragnionych” jest też bar, choć piłkarze rzecz jasna nie będą z niego korzystać. Najdroższa butelka szampana Veuve Clicquot Cliquot Brut Rosé to wydatek rzędu 90 funtów, czyli 500 złotych. Kibice reprezentacji mogą jeszcze zamieszkać z drużyną, bo w Voco zostały wolne pokoje, ale taka przyjemność kosztuje niecałe 2000 złotych za osobę za noc.

Oto wielka pasja Czesława Michniewicza. W wolnym czasie naprawdę uwielbia to robić i mocno się pocić

Oto NAJGORSI w REPREZENTACJI! Meksykanie zrobią z nas FAJITAS

Święty Dawid - patron Walii i hotelu Polaków

Jak można domyślić się z nazwy hotelu, jego patronem jest Święty Dawid, którego imienia jest nawet jeden z pokoi w tym obiekcie. To legenda dla Walii i Waliczyków. Urodzony w St. David w Walii, zmarły w 589 roku naszej ery biskup i chrześcijański święty jest patronem Walii i członkiem najstarszego ruchu monastycznego Kościoła Zachodniego. Dawid, który początkowo nosił imię Dewi, był początkowo mnichem, ale jego zasługi w głoszeniu wiary chrześcijańskiej były tak duże, że został biskupem. Dziś uznawany jest za patrona Walii, a jego atrybutem jest gołębica.

Z Cardiff, Przemysław Ofiara

Były selekcjoner wskazuje sposób na konfrontację z klasowym rywalem. Przypomina kultowy mecz Biało-Czerwonych

Sonda
Czy Polska utrzyma się w dywizji A Ligi Narodów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze