Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Pokazujemy zdjęcia

Oto wielka pasja Czesława Michniewicza. W wolnym czasie naprawdę uwielbia to robić i mocno się pocić

2022-09-21 22:27

Czesław Michniewicz jako selekcjoner reprezentacji Polski stał się z miejsca osobą zajmującą jedną z najważniejszych funkcji w kraju. Nie jest tajemnicą, że futbol nad Wisłą jest niezwykle ważny, a opiekun drużyny narodowej przyciąga uwagę wszystkich fanów. Nie wszyscy jednak wiedzą o jego pasji, która niewiele ma wspólnego z piłką kopaną. W wolnych chwilach selekcjoner lubi naprawdę mocno się spocić!

Gdy Czesław Michniewicz obejmował stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski przed barażami o awans na tegoroczny mundial w Katarze, wielu nie wierzyło w ewentualny sukces byłego trenera m.in. Lecha Poznań, Zagłębia Lubin czy Legii Warszawa. Michniewiczowi udało się jednak pozbierać kadrę po kompletnie nieudanej przygodzie z Paulo Sousą, który po prostu uciekł z pracy nad Wisłą. Po Portugalczyku nikt nie płakał. Tym bardziej, że jego następca w brawurowym stylu wkroczył do akcji i udowodnił wszystkim niedowiarkom, że należy w niego wierzyć. Polacy poradzili sobie ze Szwedami i awansowali na turniej w Katarze. Od tego momentu zainteresowanie osobą Czesława Michniewicza jest jeszcze większe, a fani chętnie czytają o tym, co lubi robić prywatnie selekcjoner. Dowiedzieliśmy się o kolejnej takiej rzeczy.

Czesław Michniewicz rozłożył na łopatki. Nawet Kamil Glik się nie powstrzymał, ta odpowiedź była komiczna

Oto wielka pasja Czesława Michniewicza

Czesław Michniewicz słynie z perfekcji w swojej pracy. Selekcjoner biało-czerwonych poświęca każdą chwilę na analizy i oglądanie spotkań, z których wyciąga wnioski, mające pomóc mu w pracy z drużyną narodową. Czasami nawet jednak i on musi się nieco wyluzować. Niektórzy lubią spacery, inni wypady do galerii handlowych. Michniewicz nie ucieka jednak od sportu, ale jego hobby wcale nie jest wtedy piłka kopana.

Na Instagramie opiekuna polskiej kadry można z łatwością znaleźć zdjęcia związane z tenisem. Czesław Michniewicz chętnie ogląda ważne spotkania tego szlachetnego sportu. Jednak to nie wszystko. Gdy ma tylko wolną chwilę, to sam lubi się mocno spocić na korcie, co udowadnia poniższe zdjęcie.

Znany dziennikarz przyznał się do tajemniczej choroby. Bożydar Iwanow wyznał całą prawdę o swoim zdrowiu

Poważny sprawdzian przed Michniewiczem

Najważniejszym tegorocznym celem przed Czesławem Michniewiczem jest oczywiście turniej mistrzostw świata w Katarze. Zanim jednak nasi reprezentanci pod jego wodzą zaprezentują się na mundialu, kadrę czekają poważne sprawdziany. Pierwszy z nich już w czwartek 22 września w ramach Ligi Narodów. Biało-czerwoni tego dnia podejmą silną reprezentację Holandii. W niedzielę 25 września naszych piłkarzy czeka wyjazdowe spotkanie z Walią w tych samych rozgrywkach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze