Popek dał prowadzić auto 10-letniej córce na drodze. Posypała się lawina bardzo bolesnego hejtu

2021-04-13 9:17 Damian Okła
Popek
Autor: Instagram/popek_oficjalnie Popek

Na krytykę w mediach społecznościowych można narazić się w bardzo prosty sposób. Jedno nieodpowiednie nagranie powoduje, że na autora wideo spływa lawina bolesnego hejtu. Tym razem ofiarą tego zjawiska stał się Popek. Gwiazda FAME MMA wywołała sporą burzę w sieci po tym, jak opublikował nagranie, gdy jego 10-letnia córka prowadziła auto, siedząc mu na kolanach. Wielu było oburzonych, że Popek sprowadza niebezpieczeństwo.

Niektórymi zachowaniami w sieci nie warto się chwalić, bo może spotkać się to jedynie ze społecznym ostracyzmem. Popek raczej nie jest osobą, która przejmuje się nieprzychylnymi komentarzami w sieci, ale tym razem musiał się zmierzyć z ich prawdziwą lawiną. Niedawno na jego profilu na Instagramie pojawiło się nagranie, które wzbudziło dość duże zainteresowanie. Na wideo widzimy jak 10-letnia córka gwiazdy FAME MMA trzyma kierownicę w rękach siedząc na kolanach taty i prowadzi samochód. Wszystko dzieje się rzecz jasna na bocznej drodze. Tajemnicą poliszynela wielu z nas jest to, że niektórzy ojcowie w taki sposób dawali pierwsze lekcje jazdy swoim dzieciom. Nie zmienia to jednak faktu, że takie zachowanie jest nieodpowiedzialne i może stwarzać ogromne zagrożenie na drodze, bo podczas nawet najwolniejszej jazdy, może dojść do niebezpiecznej sytuacji.

Mateusz Borek szczerze o walce z koronawirusem: Doświadczyłem tego ŚWIŃSTWA...

Wideo opublikowane przez Popka wywołało spore poruszenie wśród jego fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy i jak to zwykle bywa, niektórzy śmiali się z wideo, ale rzecz jasna nie zabrakło również hejtu wymierzonego w Popka. Głosów krytyki pojawiło się dość dużo i zazwyczaj nie były to słowa, które można cytować publicznie. Sprawę poznacie bliżej przeglądając galerię.

Gigantyczna premia dla Mateusza Gamrota! Za BRUTALNY nokaut dostał prawdziwą FORTUNĘ

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze