Popek pokazał szokujące wideo z drutami w ręce. Siedział i WYPALAŁ sobie laserem MÓZG?!

2021-03-29 13:55 PM
Popek
Autor: Instagram / Popek Popek

Popek nie miał ostatnio szczęścia jeśli chodzi o jego przygodę z MMA. Popularny raper miał walczyć z Kizo na gali FAME MMA 9, jednak tuż przed nią wykluczyła go przykra kontuzja - Popek złamał rękę. Teraz powoli wraca on do zdrowia, jednak w jego dłoni wciąż tkwią specjalne druty, które uniemożliwiają swobodne funkcjonowanie. Nie przeszkadza to jednak Popkowi w nagrywaniu filmów, które później publikuje na swoim Instagramie. Tym razem raper znów zaszokował swoich fanów nagraniem, na którym mówi o… wypalaniu mózgu laserem!

Popek już nie raz udowodnił, że potrafi naprawdę zszokować swoim zachowaniem. Popularny raper nigdy nie próbował udawać grzecznego, przez co zyskał sobie grono wiernych fanów. Ostatnio głośno zrobiło się m.in. o jego wierszu, jaki ułożył dla Bonusa BGC, który był niezwykle wulgarny. Wielkie poruszenie wśród internautów wywołało także to, jak Popek postanowił przebrać się za… Magdę Gessler. Trzeba przyznać, że raper i zawodnik MMA ma niezwykle bujną wyobraźnię. Tym bardziej musi korzystać z niej teraz, gdy ma więcej wolnego czasu. Popek nie może jeszcze w pełni wrócić do treningów, ponieważ wciąż w jego dłoni tkwią specjalne druty. Ręka rapera wygląda okropnie, ale jemu to najwyraźniej nie przeszkadza. Po raz kolejny udostępnił on bowiem wideo, na którym pokazuje kontuzjowaną dłoń i zaczyna mówić o… wypalaniu mózgu laserem. Więcej o tym dowiecie się z galerii poniżej.

Gdy wyszło na jaw jaki majątek ma Popek, zbledliśmy z wrażenia! Za wielkie zarobki żyje jak król!

Popek z pewnością inaczej wyobrażał sobie ostatnie tygodnie. Raper miał walczyć na FAME MMA 9, ale jego walka z Kizo nie mogła się odbyć z powodu wspomnianej kontuzji. Ta wykluczyła go na wiele tygodni i wciąż nie wiadomo, kiedy Popek wróci do pełni sił i sprawności.

Popek zaszokował zdjęciem z siostrą. Nie zgadniecie z kim jest! To wielka gwiazda TVP

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze