Michał Materla

i

Autor: KSW/materiały prasowe Michał Materla

Koniec głośnej sprawy

Poruszające słowa Michał Materli o umorzeniu sprawy karnej. "Nikt nie cofnie łez"

2023-01-19 12:08

Michał Materla (39 l.) doczekał się ważnej chwili! Tuż przed walką z Kendallem Grovem na XTB KSW 78 został oczyszczony z zarzutów w sprawie sprzed 6 lat. W grudniu 2016 roku został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze Policji. Razem z nim zatrzymano ok. 20 osób. - W dniu 23. grudnia 2022 Prokuratora Okręgowa w Poznaniu stosowną decyzja umorzyła w całości prowadzoną przeciwko mnie sprawę karną - czytamy w oświadczeniu wojownika na Facebooku.

Pochodzący ze Szczecina Materla przypomniał, że przesiedział w areszcie śledczym aż 8 miesięcy. Do jego zatrzymania użyto materiałów wybuchowych i granatów hukowych. Prokuratura podejrzewała grupę o haracze, wymuszenia, pobicia i wiele innych. Były mistrz KSW w wadze średniej został oczyszczony ze wszystkich zarzutów.

Michał Materla przekazał ważną wiadomość przed XTB KSW 78. Jego kilkuletnia sprawa karna dobiegła końca, mamy komentarz

Materla oczyszczony z zarzutów. Mocne słowa o wylanych łzach

- Początkowo przebywałem na oddziale dla niebezpiecznych więźniów, w pojedynczej celi aresztu przy ul. Młyńskiej. Cała ta sprawa od początku była dla mnie niezrozumiałą sytuacją, ale żeby o tym napisać będzie jeszcze czas. W obecnej sytuacji bardzo się cieszę, że prawda była się w stanie obronić - dodaje Materla.

Zawodnik MMA podziękował swojemu adwokatowi Jakubowi Łysakowskiemu i uderzył w prokurator Agnieszkę Nowicką. - Wszystkie podjęte wobec mnie przez prokurator Agnieszkę Nowicką działania, nigdy nie powinny mieć miejsca. Niestety, nikt nie cofnie łez i stresu moich najbliższych, ani nie odda nam straconego czasu - stwierdził.

Marcin Różalski wspomina czasy komunizmu. Mocne słowa o UB i ZOMO. "Pierd..., jeb... kapowali"

Kiedy walka Materla - Grove 2 na KSW 78?

W sobotę, 21 stycznia Michał Materla stoczy walkę na gali XTB KSW 78 z Kendallem Grovem. To wielki rewanż za starcie sprzed 10 lat. Transmisja gali ze Szczecina na Viaplay.pl.

Juras typuje walkę Pudzianowski - Materla na KSW 70 | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze