Sylwester Wardęga

i

Autor: YouTube/ FAME MMA screen Sylwester Wardęga

FAME MMA zdecydowało

Przyszłość Sylwestra Wardęgi w FAME MMA przesądzona! Federacja podjęła decyzję, mamy najnowsze wieści [TYLKO U NAS]

2022-11-29 14:49

W ostatnim czasie bardzo dużo mówiło się o przyszłości Sylwestra Wardęgi w federacji FAME MMA po tym, jak YouTuber i współprowadzący konferencje oraz programy FAME MMA stwierdził, że nie chce dalej uczestniczyć w projekcie, jeśli w federacji pozostanie Jacek Murański. Teraz federacja zdecydowała się podjąć decyzję, co z Sylwestrem Wardęga i może mu się ona nie spodobać.

Tuż przed galą FAME MMA 16 kontrakt Sylwestra Wardęgi z federacją FAME MMA dobiegł końca, jednak jego przedłużenie stanęło pod dużym znakiem zapytania, kiedy współprowadzący konferencje oraz programy FAME MMA stwierdził, że nie chciałby zostawać w federacji, jeśli ta zdecyduje się na przedłużenie kontraktu z Jackiem Murańskim. Strony miały wrócić do rozmów o kontrakcie Sylwestra Wardęgi do gali FAME MMA 16 i wychodzi na to, że freak-fightowa organizacja podjęła już decyzję, co dalej z Wardęga w szeregach FAME. To jednak może nie spodobać się przywódcy "Watahy". 

FAME MMA zdecydowało w sprawie Sylwestra Wardęgi! Mamy najnowsze informacje, federacja podjęła decyzję

Jak wynika z informacji, które udało się uzyskać "Super Expressowi", obecnie federacja nie planuje podpisywać nowej umowy z Sylwestrem Wardęga, a to oznacza, że YouTuber nie będzie uczestniczył w konferencjach prasowych oraz programach promujących galę FAME MMA 17, która ma odbyć się w lutym przyszłego roku. Jednocześnie jednak ta decyzja włodarzy nie oznacza definitywnego końca Wardęgi w federacji.

Przyszłość Sylwestra Wardęgi w FAME MMA przesądzona! Federacja podjęła decyzję, mamy najnowsze wieści [TYLKO U NAS]

Zdecydowaliśmy, że nie będziemy współpracować z Sylwestrem Wardęgą przy okazji najbliższej gali FAME 17. Nie otrzymał od nas propozycji prowadzenia programów poprzedzających wydarzenie. Nie wykluczamy jednak możliwości współpracy w przyszłości. Rozmowy na ten temat będziemy prowadzić w przyszłym roku. - powiedział nam Krzysztof Rozpara. Już niebawem na portalu sport.se.pl pojawi się obszerna rozmowa z włodarzem federacji FAME MMA.

Zobaczcie, jak mieszka Krzysztof Rozpara, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy FAME MMA powinno za wszelką cenę zatrzymać Sylwestra Wardęgę?
PIERWSZY WYWIAD FABIJAŃSKIEGO PO OGŁOSZENIU NA FAME MMA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze