Sylwester Wardęga

i

Autor: YouTube/ FAME MMA screen Sylwester Wardęga

wszystko opowiedział

Sylwester Wardęga przerwał milczenie! Wprost powiedział, jak wygląda jego sytuacja w FAME MMA [WIDEO]

2022-11-18 7:59

Fani FAME MMA oraz Sylwestra Wardęgi czekają na przełomowe informacje w sprawie YouTubera, który do tej pory pełnił funkcję współprowadzącego konferencje FAME oraz był gospodarzem programów "Cage". Strony miały zacząć rozmowy o przedłużeniu umowy Wardęgi po gali FAME MMA 16, jednak jak na razie o sprawie było cicho. Teraz Sylwester Wardęga przerwał milczenie i ujawnił, jak wyglądają jego relacje z federacją.

Przed galą FAME MMA 16 działo się naprawdę wiele, przede wszystkim ze względu na Sylwestra Wardęgę. Współprowadzący konferencje FAME oraz programy "Cage" zapowiedział, że nie wyobraża sobie przedłużenia swojej kończącej się umowy z federacją, jeśli ta zechce zatrzymać w swoich szeregach Jacka Murańskiego. To wywołało u włodarzy FAME MMA poczucie szantażu, jednak do sprawy strony miały powrócić tuż po zakończeniu FAME MMA, co potwierdził nam rzecznik FAME MMA w obszernej rozmowie. Teraz Sylwester Wardęga przerwał milczenie i opowiedział na jednej ze swoich transmisji live, jak obecnie wygląda sytuacja.

Sylwester Wardęga opowiedział o jego relacjach z FAME MMA! YouTuber zabrał głos, tak to obecnie wygląda

YouTuber nie ukrywał, że jak na razie strony nie spotkały się, aby omówić sporną sytuacje, przez natłok obowiązków po stronie włodarzy federacji FAME MMA, jednak rozmowa ma odbyć się niebawem. - Jak on to gadał (Boxdel podczas programu "Aferki" przyp. red.) to ja nie miałem żadnego kontaktu z FAME. Ale po tym właśnie, jak on to mówił zadzwoniłem do Rafała i się umówiliśmy na spotkanie, bo oni teraz pracują przy takiej innej organizacji, więc ja dlatego ja też ich nie naciskałem. Ja dzisiaj też miałem telefon, sobie przegadaliśmy, ale ja nie wiem, jak mam ten telefon odbierać - wyznał Wardęga tłumacząc widzom, jak obecnie wygląda sytuacja. 

Sylwester Wardęga przerwał milczenie! Wprost powiedział, jak wygląda jego sytuacja w FAME MMA

Przy okazji Wardęga nie ukrywał, że nie czuł się zbyt komfortowo będąc w Gliwicach na FAME MMA 16, gdzie nie mógł się pochwalić takimi samymi uprawnieniami, jak dotychczas. - Ja się tak czułem na ostatnim FAME, że się czułem trochę intruzem, jak tam chodziłem. Nagle została mi wycofana możliwość wejścia do szatni mimo, że nic złego nie zrobiłem. I wyjątkowo dziesięć razy mniej nagrywałem, niż zazwyczaj. Ale być może to są tylko moje odczucia, że daję sobie tezę "o! Ten to mnie już chyba nie lubi, bo dziwnie na mnie patrzy"... - dodał YouTuber podsumowując pracę na ostatniej gali FAME 16.

Sonda
Kto z dwójki Wardęga - Murański powinien zostać w FAME MMA?

Jakie są REALNE szanse Polski na mundialu?

Posłuchajcie! Oceniają Borek, Engel i Żewłakow!

Listen to "Oceniamy szanse Polaków na mundialu. Komentują Żewłakow, Engel, Borek. SuperSport+." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze