Kłopoty, kłopoty Pudziana!

Pudzianowski będzie miał problem przed walką z Khalidovem! Padło katygoryczne "nie"

2022-10-06 14:38

Mariusz Pudzianowski - Mamed Khalidov to hitowa walka wieczoru gali XTB KSW 77! Historyczne starcie ma być najdroższym w historii organizacji. Jeszcze przed potencjalną walką mówiło się, że "Pudzian" może mieć niemałe problemy. Wszystko ze względu na jego obecny sztab trenerski. - Temat jest zamknięty i nie ma, o czym rozmawiać - mówił wprost w rozmowie z dziennikarzami Mamed Khalidov.

Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski wejdą do ringu organizacji KSW, by stoczyć jedno z największych i najbardziej medialnych starć w historii organizacji. Podczas XTB KSW 77 emocji z pewnością nie zabraknie. Efektowny nokaut w pierwszej rundzie, a może brutalna walka na dłuższym dystansie? O tym przekonamy się już w grudniu. Już teraz wiadomo, że Pudzian przed pojedynkiem będzie miał poważne problemy.

XTB KSW 77: Pudzianowski będzie miał problem przed walką z Mamedem

Już po ostatniej wygranej Mariusza Pudzianowskiego nad Michałem Materlą, trenerzy Arbi Shamaev i Anzor Azhiev mówili, że za żadne skarby nie będą przygotowywać "Dominatora" do starcia z Mamedem Khalidovem. Teraz o wszystkim opowiedział sam czeczeński zawodnik.

- Decyzja należy do nich. Trzeba zrozumieć jedną rzecz. My jesteśmy mentalnie inni pod kątem kultury. To są dosłownie moi młodsi bracia. Jesteśmy bardzo blisko. Rozmawiałem z Arbim i Anzorem i oni powiedzieli, że kategorycznie nie mogą tego zrobić. Temat jest zamknięty i nie ma o czym rozmawiać. Ktoś zrozumie, ktoś nie. Łapcie to, hejtujcie to, jedzcie to albo przyjmijcie normalnie - powiedział Khalidov w rozmowie z dziennikarzami po ogłoszeniu walki.

Szef KSW ujawnia prawdę o walce Pudzianowski - Khalidov. Zarobią FORTUNĘ! Poznaliśmy szczegóły

Kiedy gala KSW 77?

KSW 77 to ostatnia tegoroczna gala organizacji KSW. Największa polska federacja przygotowała wielkie wydarzenie na ten dzień. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Khalidovem. KSW 77 zaplanowane jest na 17 grudnia w Gliwicach.

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Khalidov?
Najnowsze