Fortuna dla gwiazd

Szef KSW ujawnia prawdę o walce Pudzianowski - Khalidov. Zarobią FORTUNĘ! Poznaliśmy szczegóły

2022-10-05 19:44

Pudzianowski - Khalidov to będzie jedno z największych wydarzeń tego roku w polskim MMA. Na gali XTB KSW 77 dojdzie do historycznego starcia między byłym strongmanem a ikoną organizacji. Dwie legendy, dwie postaci, dzięki którym KSW jest dziś rozpoznawalne nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Szef organizacji Martin Lewandowski opowiedział o zarobkach Pudziana i Mameda za ten pojedynek.

Ten moment nareszcie nadszedł! Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski skrzyżują rękawice w arcyinteresującym starciu na gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Martin Lewandowski nie ukrywa dużej radości, że udało się doprowadzić do tego pojedynku, który z pewnością będzie jednym z największych i najbardziej medialnych starć w historii organizacji. W Gliwicach kibice ujrzą prawdziwą ucztę. Kto tym razem będzie górą? Pudzianowski czy Khalidov? Odpowiedź na to pytanie już 17 grudnia!

Szef KSW o zarobkach w walce Pudzianowski - Khalidov. Ujawnił całą prawdę!

Martin Lewandowski przyznał wprost, że to jedna z najdroższych walk nie tylko w historii KSW, ale także w Europie. Obaj zawodnicy otrzymają naprawdę godne gaże.

- To jest jeden z tych elementów, który trzeba było przenegocjować. Finanse są większe dla jednego i drugiego. Mogę powiedzieć, że dogadaliśmy się bez żadnych większych tarć. Nie mówimy, że to jedna z najdroższych walk, to jest najdroższa walka. Myślę, że w europejskim MMA. Przede wszystkim najdroższa dla KSW - powiedział Martin Lewandowski w rozmowie z Super Expressem.

Oglądaj całą rozmowę Martina Lewandowskiego o gali XTB KSW 77 w materiale wideo!

Kiedy gala KSW 77?

XTB KSW 77 to ostatnia tegoroczna gala organizacji KSW. Największa polska federacja przygotowała wielkie wydarzenie na ten dzień. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Khalidovem. KSW 77 zaplanowane jest na 17 grudnia w Gliwicach.

Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze