Mariusz Pudzianowski

i

Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SE/ EAST NEWS Mariusz Pudzianowski

Pudzianowski pokazał, jak zamyka toster i rozbawił tysiące Polaków. Co za dystans! Gdy to zobaczyliśmy, padliśmy ze śmiechu

2022-04-06 9:59

Mariusz Pudzianowski jest postacią, która mimo wielu lat spędzonych na zawodach strongmenów i na pojedynkach w federacji KSW, nadal potrafi mieć do siebie wielki dystans. Na swoim oficjalnym koncie w mediach społecznościowych sportowiec pokazał, jak zamyka toster i rozbawił tysiące Polaków. Dawno nie widzieliśmy tak śmiesznego zdjęcia.

Mariusz Pudzianowski jest postacią, która od lat wzbudza wielkie emocje wśród polskich kibiców. Eks-strongmen i gwiazdor federacji KSW nigdy nie stracił wielkiego dystansu i poczucia humoru względem własnej osoby, co jest jego wielkim znakiem rozpoznawczym. Na jednej z najnowszych publikacji w mediach społecznościowych sportowiec pokazał, jak idzie mu zamykanie tostera i rozbawił tysiące obserwatorów. 

Po tym zachowaniu Lewandowskiego wielu się wściekło. Kapitan znalazł się na cenzurowanym, zdecydowane reakcje

Mariusz Pudzianowski rozbawił tysiące Polaków. Wszystko przez zdjęcie "zamykania tostera".

Memy stały się prawdziwą częścią kultury internetu, a sam format zabawnych obrazków zgarnął ciepłe przyjęcie wśród internautów. Swoim poczyciem humoru w tej sferze pochwalił się Mariusz Pudzianowski, u którego na mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie prezentujące jego samego w trakcie wysiłku fizycznego z podpisem "Kiedy dałeś trzy plastry sera i próbujesz domknąć toster".

- Niech pierwszy rzuci ugotowanym kamieniem ten, kto nie spróbował dać nawet 4 plastrów sera! - została podpisana fotografia.

Były trener reprezentacji Polski wywołał światowe poruszenie. Zaatakował Messiego, znalazł się na ustach wszystkich

Aby zobaczyć zdjęcia Mariusza Pudzianowskiego w samym ręczniku, przejdź do galerii poniżej.

Zdjęcie stało się prawdziwym hitem. Internauci płaczą ze śmiechu

Zdjęcie opublikowane przez konto Mariusza Pudzianowskiego na portalu społecznościowym Instagram stało się prawdziwym hitem wśród internautów, którzy są zachwyceni wielkim dystansem i poczuciem humoru sportowca. Jak widać, sam Pudzianowski uwielbia się śmiać także z samego siebie i mimo wizerunku twardziela, nadal lubi się dobrze pośmiać.

Największa gwiazda "Gry o tron" chce walki z Pudzianowskim! l Andrzej Kostyra
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Sonda
Czy lubisz Mariusza Pudzianowskiego?
Najnowsze