Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Po tym zachowaniu Lewandowskiego wielu się wściekło. Kapitan znalazł się na cenzurowanym, zdecydowane reakcje

2022-04-06 7:43

Choć piłka nożna jest grą zespołową, o wynikach spotkań często przesądzają indywidualności. A pojedynki najlepszych zawodników na świecie elektryzują fanów. Do takiego starcia dojdzie m.in. na mistrzostwach świata. Polska w grupie spotka się z Argentyną, co dla wielu oznacza rywalizację Roberta Lewandowskiego z Leo Messim. Okazuje się, że kapitan biało-czerwonych podpadł fanom z Argentyny, a powodem tego było jego zachowanie.

Do mundialu pozostało jeszcze wiele dni, ale jest niemal pewne, że z każdą kolejną godziną będziemy zasypywani coraz większą dawką informacji o meczach Polaków. Zwłaszcza, że biało-czerwoni trafili do bardzo interesującej grupy i zmierzą się z rywalami, z którymi mierzymy się rzadko. Mowa mianowicie o Argentynie, Meksyku i Arabii Saudyjskiej.

Ambitne plany selekcjonera Michniewicza. Zdradził nam, czemu nie spędzi Wielkanocy w domu! "Rodzina zawiedziona" [TYLKO U NAS]

Lewandowski podpadł kibicom z Argentyny. Chodzi o Messiego

Celem minimum dla podopiecznych Czesława Michniewicza jest wyjście z grupy. W tym wypadku kluczowe będzie spotkanie otwarcia, w którym zagramy z Meksykiem. Ale to, co budzi największe emocje, to starcie z Albicelestes i rywalizacja Leo Messiego z Robertem Lewandowskim. Panowie znów będą mieli okazję spotkać się na boisku.

Robert Lewandowski wcześniej tego nie ujawniał. Targały nim wielkie nerwy, adrenalina buzowała we krwi

Ostatnio zawodnik Paris Saint-Germain nie prezentuje tak wybitnej formy jak jeszcze parę sezonów temu, ale dla Argentyny wciąż jest piłkarzem nie do zastąpienia i jak zwykle na dużych turniejach, reprezentacja ta będzie faworytem nawet do zwycięstwa. O pojedynku dwóch wielkich zawodników mówi się również w Ameryce Południowej.

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy MŚ 2022?

Kibicom z Argentyny nie spodobało się zachowanie Lewandowskiego

A świadczą o tym słowa Ezequiela Bonifacio, który na co dzień występuje w Podbeskidziu Bielsko-Biała. To jedyny Argentyńczyk grający na szczeblu centralnym w Polsce. W rozmowie z portalem weszlo.com zdradził, jak odbierane były wyniki losowania grup mistrzostw świata i co mówiło się o starciu Lewandowski - Messi. Okazuje się, że Polak podpadł kibicom Albicelestes.

- W Argentynie szerokim echem odbiło się to, jak Robert Lewandowski odebrał wyniki plebiscytu "Złotej Piłki" w minionym roku. W moim kraju panowało odczucie, że Lewandowski był bardzo krytyczny wobec Leo Messiego - powiedział zawodnik. Niewykluczone, że wielu fanów z Argentyny, którzy są bardzo żywiołowi, mogło być zdenerwowanych na Polaka. - Z drugiej strony Messi zachował się inaczej i powiedział, że Robert zasługiwał na to, żeby przyznać mu nagrodę za 2020 rok. Dlatego Argentyńczykom nie spodobała się reakcja Lewandowskiego - wyjawił Bonifacio.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Wnuczek Jana Tomaszewskiego gorąco dopinguje kadrę w walce o mundial.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze