Pudzianowski w skromnych SLIPACH pręży muskuły. Skarpetki stoją mu na baczność! [ZDJĘCIE]

2020-02-13 11:40 fan
Mariusz Pudzianowski w skromnych slipach
Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski w skromnych slipach

Mariusz Pudzianowski przyzwyczaił swoich fanów śledzących jego media społecznościowe do nieszablonowych i ciekawych wpisów. Tym razem kolejny raz były strongman pokazał, że ma do siebie duży dystans i spore poczucie humoru. Zamieścił w sieci zdjęcie, na którym jego silne ciało zostało wyeksponowane w sposób perfekcyjny.

"Pudzian" nieustannie pracuje nad przygotowaniem do kolejnych pojedynków w oktagonie. Po tym, jak podczas grudniowej walki w Zagrzebiu z rywalem z Bośni i Hercegowiny, Erko Junem, rozstrzygnął pojedynek na swoją korzyść, z wielką motywacją spogląda w kierunku kolejnych starć. A najbliższe czeka go 21 marca podczas gali w Łodzi. Póki co wciąż jednak jeszcze nie wiadomo, z kim 43-latkowi przyjdzie walczyć.

Pomiędzy trudnymi treningami, Pudzianowski znajduje jednak także czas na to, aby pożartować ze swoimi fanami. Dał temu wyraz ponownie publikując zdjęcie, na którym prezentuje swoje idealnie wyrzeźbione ciało. Opatrzył je podpisem: "Cholera, te skarpetki stoją na baczność, ale numer". Co za mięśnie!

Choć lata lecą, to Pudzianowski utrzymuje doskonałą dyspozycję fizyczną. Już w najbliższym miesiącu będziemy mogli się przekonać, czy w tej kwestii nic nie zmieniło się od grudniowego starcia z Junem w Zagrzebiu. Niecierpliwie czekamy na opublikowane nazwiska rywala "Pudziana"! Kim by jednak nie był, jedno jest pewne - będzie miał kłopoty.

Najnowsze