Pudzianowski znów przyczyni się do BOLESNEJ PORAŻKI Najmana? Wymowne ZDJĘCIE, cięta riposta "El Testosterona"

2021-01-18 18:47 kkn
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram / pudzianofficail Mariusz Pudzianowski

Wielkimi krokami zbliża się prawdopodobnie ostatnia walka w karierze Marcina Najmana. Znany zawodnik mieszanych sztuk walki będzie organizatorem gali MMA-VIP, na której zmierzy się Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. Najbliższy rywal Najmana ciężko trenuje, a rad udziela mu między innymi Mariusz Pudzianowski, czym Taxi Złotówa nie omieszkał pochwalić się w mediach społecznościowych.

Marcin Najman już kilkakrotnie ogłaszał zakończenie kariery, ale za każdym razem postanawiał, że raz jeszcze spróbuje swoich sił w klatce. Tym razem również ogłosił, że pojedynek z Taxi Złotówą będzie jego ostatnim. W połowie lutego odbędzie się gala organizowana przez "El Testosterona". Jego najbliższy rywal dość mocno pracuje, aby być jak najlepiej przygotowanym przed starciem z o wiele bardziej doświadczonym przeciwnikiem.

ZADYMA przed galą Najmana. Zawodnik pocałował rywala, zaczęła się SZARPANINA [WIDEO]

Najman OSTRO o AFERZE ze Stanowskim [KOLOSEUM]

Taxi Złotówa miał niedawno okazję trenować w WCA Fight Team, gdzie szkolą się znani zawodnicy MMA z Polski. Wrzesień na zajęciach spotkał choćby Mariusza Pudzianowskiego, czy mistrza UFC, Jana Błachowicza. - Sprawdziłem czym jest legendarna Polska siła oraz jak sprawić kłopoty, kłopoty Najmana - czytamy we wpisie na Instagramie.

Gwiazdor UFC ZAMORDOWAŁ z zimną krwią i jeszcze się śmiał. Jest NAGRANIE WIDEO

A akurat Pudzianowski wie doskonale, jak szybko pokonać Najmana. Sławetny okrzyk Łukasza Jurkowskiego "kłopoty, kłopoty Najmana" 2009 roku, kiedy to "El Testosteron" zmierzył się z "Pudzianem" i przegrał już na początku pierwszej rundy. Najman nie omieszkał skomentować zdjęcia Taxi Złotówy, na którym pozuje z Pudzianowskim i Błachowiczem. - A to we trzech na raz wychodzicie do mnie? - czytamy na Twitterze. Atmosfera przed najbliższą galą jest więc mocno podgrzewana.

Najnowsze