Gwiazdor UFC ZAMORDOWAŁ z zimną krwią i jeszcze się śmiał. Jest NAGRANIE WIDEO

2021-01-18 10:11 ŁOLI
Jon Jones
Autor: East News Jon Jones

Jon Jones udowodnił już niejednokrotnie swoim fanom, że zalicza się do grona najlepszych, a przy tym najbardziej charakterystycznych zawodników UFC. Amerykanin kilka tygodni temu znalazł się na językach wielu osób, gdy opublikował w sieci nagranie, gdy w samej bieliźnie i z bronią goni włamywacza próbującego wtargnąć do jego domu. Tym razem zawodnik MMA podzielił się wideo, na którym morduje, strzelając z helikoptera.

Zaledwie kilka godzin, tyle wystarczyło, aby wideo opublikowane w mediach społecznościowych przez Jona Jonesa wywołało prawdziwą burzę. Zawodnik UFC postanowił pochwalić się jedną ze swoich przygód, jednak niektórym fanom nie do końca spodobało się to, co zrobił. Na zamieszczonym przez Amerykanina nagraniu widzimy go siedzącego w helikopterze z bronią. Szybko kadr ujawnia nam również uciekającą po polu zwierzynę. Jak nietrudno się domyślić, ta sytuacja nie trwałą długo, bo już kilka sekund później zwierzę leżało martwe. Jones nie ukrywa swojego zamiłowania do broni. Kilka tygodni temu, hitem internetu stał się materiał, na którym zawodnik goni w samej bieliźnie i z shotgunem złodzieja, który próbował włamać się do jego domu. Koniecznie poznajcie tę historię zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej. 

CZYTAJ TAKŻE: PRZEPOTĘŻNY CIOS dla kibiców skoków. Już niedługo ostateczna decyzja, nadzieja praktycznie umarła

Tym razem jednak były mistrz UFC nie goni włamywacza, a zabija zwierzę. Materiał, który umieścił w mediach społecznościowych dodatkowo podpisał. - Jeden strzał, jedna śmierć, dużo bekonu - rozpoczął swój wpis Jones. Na kolejnym zdjęciu widzimy zawodnika, który uśmiechnięty pozuje z bronią przy helikopetrze. To nie spodobało się sporej części jego fanów, na co bardzo szybko odpowiedział Amerykanin. - Przepraszam, jeśli zamieszczone przeze mnie wideo sprawiło, że poczuliście się niekomfortowo. Długo celowałem, aby upewnić się, że zwierze nie będzie cierpieć - dodał.

CZYTAJ TAKŻE: Mariusz Pudzianowski NIE MIESZKA SAM. Prawdę zdradziło jedno nagranie, wszystko się wydało

Najnowsze