ROZNEGLIŻOWANA Joanna Jędrzejczyk wprawiła fanów w OSŁUPIENIE. Ma męża?! Tylko spójrzcie

2021-06-10 8:16
Joanna Jędrzejczyk
Autor: Instagram/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk

Kibice sportów walki wciąż z niecierpliwością czekają na powrót Joanny Jędrzejczyk do oktagonu. Była mistrzyni co prawda zapowiedziała, że znów zawalczy w UFC, ale konkretów jeszcze nie ma. Na razie reprezentanta Polski stara się odpoczywać i obecnie przebywa w Meksyku. Jedno ze zdjęć Jędrzejczyk opublikowanych na Instagramie wywołało spore poruszenie, a zwłaszcza komentarz zawodniczki dotyczący jej życia prywatnego.

Już grubo ponad rok czekamy na kolejny występ Joanny Jędrzejczyk. Olsztynianka ostatni występ w UFC zanotowała w marcu ubiegłego roku, kiedy to skrzyżowała rękawice z Zhang Weili. Walka pań była epicka i uznawana jest za jeden z najlepszych pojedynków kobiet w historii mieszanych sztuk walki. Niestety dla Polki i polskich kibiców zakończyła się ona porażką Jędrzejczyk na punkty. Wówczas wydawało się, że po takim spektaklu 33-latka bardzo szybko dostanie propozycję kolejnej walki. Jednak sama zawodniczka postanowiła zrobić sobie dłuższą przerwę i zniknęła na dłuższy czas. Ostatnio jednak coraz częściej pojawiają się głosy, że Jędrzejczyk już pod koniec tego roku może ponownie pojawić się w klatce UFC.

Joanna Jędrzejczyk na odważnych zdjęciach

Nadal jednak brakuje konkretów i oficjalnego powrotu byłej mistrzyni. Na razie Jędrzejczyk stara się korzystać z nieco większej ilości wolnego czasu. Niedawno postanowiła się wybrać do Meksyku, skąd publikuje wiele zdjęć. Przeważająca ich część pokazuje Jędrzejczyk w stroju kąpielowym, co budzi duże zainteresowanie fanów. Ich uwagę przyciągnął również ostatni komentarz zawodniczki.

Jędrzejczyk ma męża?!

Olsztynianka znana jest z tego, że lubi wdawać się w wymianę zdań z fanami w mediach społecznościowych. Jeden z nich zapytał Jędrzejczyk w komentarzu do ostatniego zdjęcia, czy potrzebuje męża. Odpowiedź zawodniczki mogła zaszokować wielu. - Mam - odpisała lakonicznie Jędrzejczyk. Fani dopytywali, gdzie jest w takim razie pierścionek. Kontynuacji tematu ze strony Jędrzejczyk jednak nie było.

Joanna Jędrzejczyk
Autor: Instagram/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk
kkn
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze