Diana Belbita, UFC

i

Autor: Instagram / Diana Belbita Diana Belbita, UFC

Seksowne zdjęcia

Seksowna gwiazda UFC pobije się z Karoliną Kowalkiewicz. Tylko spójrzcie na te zdjęcia! "Księżniczka wojowników" rywalką Polki w UFC

2023-09-30 10:29

Karolina Kowalkiewicz przeżywa drugą młodość w organizacji UFC. Była mistrzyni KSW od ośmiu lat walczy dla najlepszej federacji MMA na świecie i ostatnio ma na koncie trzy wygrane z rzędu. Nie można wykluczyć, że wygrana nad Dianą Belbitą pozwoli jej zameldować się nawet w rankingu swojej kategorii wagowej. Przeurocza Rumunka chwaliła się w swoich social-mediach wieloma seksownymi zdjęciami. Zobaczcie je w naszej galerii.

Karolina Kowalkiewicz kontynuuje swoją piękną przygodę dla organizacji UFC. Wydawało się, że jeszcze niedawno Polka była jedną nogą poza federacją po pięciu porażkach z rzędu. Dana White i reszta działaczy organizacji dali byłej mistrzyni KSW jeszcze jedną szansę. I Kowalkiewicz skorzystała z niej znakomicie. Polka wygrała trzy kolejne pojedynki i już niedługo będzie miała okazję dopisać do swojego rekordu kolejny triumf!

Pierwsze słowa Tomasza Adamka po podpisaniu umowy z FAME MMA! Postawił jasne warunki, zdradził szczegóły

UFC: Karolina Kowalkiewicz zawalczy z Dianą Belbitą! Zobacz galerię zdjęć

Diana Belbita będzie kolejną rywalką Polki w organizacji UFC. Rumunka, która regularnie występuje też z kanadyjską flagą to była zawodniczka KSW. Dla polskiej federacji stoczyła dwie walki, w tym jedną na Stadionie Narodowym. Jej bilans w KSW to 1 zwycięstwo i 1 porażka. Do UFC trafiła w 2019 roku i stoczyła pięć walk, wygrywając dwie z nich.

Ostatnio w czerwcu gładko rozprawiła się z Marią Oliveirą na UFC 289 z walką wieczoru Nunes – Aldana. Urocza zawodniczka chwali się w mediach społecznościowych wieloma zdjęciami i została okrzyknięta „Księżniczką wojowników”. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

Mateusz Gamrot ostro o polskich piłkarzach: Dostają to za darmo! Wyniki są fatalne i żenujące

Kiedy walka Kowalkiewicz – Belbita w UFC?

Karolina Kowalkiewicz stanie przed szansą wygrania czwartego pojedynku z rzędu już w nocy z soboty na niedzielę 7/8 października 2023 roku. Polka ma zamykać kartę wstępną gali UFC Fight Night Dawson – Green.

Sonda
Kto wygra walkę Karolina Kowalkiewicz - Diana Belbita?
Mateusz Gamrot o przyszłości w UFC: Nie chcę tam wracać
Najnowsze