Gorąca ring-girl rozpala

Seksowna ring-girl z Polski brylowała w Katarze. Wróciła do kraju i... Uważajcie na topniejące śniegi od tych gorących zdjęć!

2022-12-19 19:32

Polska bardzo szybko zakończyła swój udział w piłkarskich mistrzostwach świata. Biało-czerwoni rozstali się z turniejem już na etapie 1/8 finału, gdy polegli 1:3 z Francuzami, wicemistrzami świata. Na trybunach ekipę Czesława Michniewicza wspierała gorąca ring-girl Anna Kokocińska. Wróciła do kraju i wskoczyła w seksowny strój. Od tych zdjęć topnieją najgrubsze hałdy śniegu.

Anna Kokocińska to seksowna ring-girl organizacji Fight Exclusive Night. Ukochana Pawła Jóźwiaka pojawiła się razem z nim na piłkarskich mistrzostwach świata w Katarze. Tam błyszczała na trybunach, przykuwając uwagę fanów. Po odpadnięciu Biało-czerwonych z mundialu wróciła do Polski i... znowu zachwyciła. Ostatnio pojawiła się na gali Fight Exclusive Night w Szczecinie. Na Instagramie opublikowała gorące zdjęcie i kolejny raz rozgrzała internet. Na fotografiach chwaliła się niesamowitą opalenizną.

Polska seksbomba błyszczała na trybunach na meczu Polaków. Te zdjęcia są gorętsze niż słońce w Katarze

Ring-girl zachwyciła! Anna Kokocińska znowu rozgrzewa internet

Anna Kokocińska rozpaliła internet, pokazując się w skąpym stroju ring-girl. Tym razem pojawiła się na FEN 43, gdzie wróciła do pracy. Seksowna modelka wie, jak podgrzać atmosferę. Wyglądała zjawiskowo. Zobacz jej zdjęcia poniżej.

Anna Kokocińska - Instagram. Ilu ma obserwujących?

Piękna modelka to finalista miss Mazowsza z 2021 roku. Jej profil na Instagramie śledzi 157 tysięcy fanów, którzy chętnie zostawiają polubienia i komentarze. Prywatnie jest dziewczyną Pawła Jóźwiaka, szefa FEN i pogromny Marcina Najmana z gali WOTORE.

Seksowna ring girl z Polski błyszczy na stadionach w Katarze. To ukochana szefa FEN Pawła Jóźwiaka

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Najnowsze