Gorące zdjęcia

Seksowna ring girl z Polski błyszczy na stadionach w Katarze. To ukochana szefa FEN Pawła Jóźwiaka

2022-12-03 19:48

Pięknych fanek na trybunach mistrzostw świata w Katarze nie brakuje! Wśród nich brylują także Polki. Jedną z tych, która przykuwa uwagę kibiców jest Anna Kokocińśka. Zjawiskowa ring girl organizacji Fight Exclusive Night błyszczy na mundialu. Razem z nią pojechał jej ukochany, a zawodowo szef FEN Paweł Jóźwiak. Zobacz zdjęcia z Kataru w galerii.

Duże emocje towarzyszą piłkarskim mistrzostwom świata. Polacy wciąż pozostają w grze, choć z imprezy odpadli Niemcy czy Urugwajczycy, którzy mieli dużo większe szanse na sukces. Podopieczni Czesława Michniewicza mogą liczyć na wsparcie kibiców. Nawet jeśli nie jest ich wielu, to są oni niezwykle fanatyczni. Seksowna ring girl Anna Kokocińska razem z ukochanym prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem poleciała do Kataru, by dopingować Biało-czerwonych. Piękność błyszczy na trybunach, przyćmiewając wiele fanek z innych krajów.

Polska seksbomba błyszczała na trybunach na meczu Polaków. Te zdjęcia są gorętsze niż słońce w Katarze

Anna Kokocińska w Katarze. Seksowna ring girl poleciała na mundial

- Zachód słońca na pustyni z moim sercem - pisał pod ostatnim zdjęciem z gorącą ring-girl Paweł Jóźwiak. Także sama Anna Kokocińśka chwaliła się fotografiami spod stadionów. - Pocztówka z Mundialu 2022 - napisała. Ukochany nie czekał długo. - Prawdziwa Miss Mundialu - stwierdził Jóźwiak.

Czy rzeczywiście Anna Kokocińska jest najpiękniejszą fanką mistrzostw świata w Katarze? Zobaczcie zdjęcia pięknej ring girl w galerii.

Kibice na plaży w Katarze: Brakuje nam piwa!

Jak kadra Michniewicza wypadła na tle dawnych sukcesów Polski na mundialach?

W przeszłości Polska strzelała mnóstwo bramek! POSŁUCHAJ!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze