Ufff, jak gorąco

Polska seksbomba błyszczała na trybunach na meczu Polaków. Te zdjęcia są gorętsze niż słońce w Katarze

2022-12-01 11:00

Reprezentacja Polski po raz pierwszy od 36 lat zagra w fazie pucharowej mistrzostw świata. Na meczu z Argentyną, które decydowało o awansie biało-czerwonych, przeważali kibice z Ameryki Południowej, tworząc niebywałą atmosferę. Na trybunach nie zabrało również i fanów z Polski, a wśród nich znalazła się piękna ring girl organizacji FEN, Anna Kokocińska, która zachwyca urodą.

Podopieczni Czesława Michniewicza dzięki zwycięstwu z Arabią Saudyjską otworzyli sobie drogę do awansu na mistrzostwa świata. Jednak o wszystkim decydowała rywalizacja z Argentyną. Wiadomym było, że dla biało-czerwonych będzie to niebywale trudne spotkanie. Co najważniejsze, Polska mogła przegrać z Albicelestes i wciąż być w grze o awans, o ile w meczu Meksyk - Arabia Saudyjska byłby dobry wynik.

Polska piękność błyszczała podczas meczu Polska - Argentyna

I właśnie rezultat w drugim spotkaniu okazał się kluczowy. Polska z Argentyną przegrała 0:2 i taki sam wynik długo utrzymywał się w meczu Meksyk - Arabia na korzyść zespołu z Ameryki Północnej. Ale bramka Saudyjczyków w ostatnich minutach sprawiła, że Polska mogła cieszyć się z awansu. A wraz z piłkarzami radowali się biało-czerwoni kibice, wśród których byli Paweł Jóźwiak, szef organizacji FEN i jego partnerka, Anna Kokocińska. Ukochana włodarza federacji jest również ring girl podczas gal i zachwyca swoją urodą. Kobieta nie boi się odważnych zdjęć i bardzo często pręży swoje seksowne ciało przed obiektywem aparatu. W Katarze mogła przykuć uwagę wielu mężczyzn, a na trybunach była niewątpliwie jedną z piękniejszych fanek.

Polska cierpiała. Szczęsny bohaterem. Komentarz po meczu Polska - Argentyna

Przed nami HISTORYCZNY MECZ!

Dlaczego Polska może wygrać z Francją? POSŁUCHAJ!

Listen to "GRAMY Z FRANCJĄ ten mecz przejdzie do historii." on Spreaker.
Najnowsze