SEKSOWNE ring girl znikną z wielkich gal?! Wszystko przez znaną polityk

2019-09-11 12:11 FAN
Brittney Palmer
Autor: Instagram/brittneypalmer Brittney Palmer

Coraz częściej zdarzają się sytuacje, że organizatorzy imprez sportowych rezygnują z zatrudniania pięknych kobiet, które towarzyszą sportowcom. Niezmiennie jednak podczas gal sportów walki obecne są zjawiskowe ring girl. Niewykluczone jedna, że i UFC będzie musiało zrezygnować z zatrudniania pięknych kobiet. Sprzeciw w tej sprawie zgłosiła znana polityk.

Ciężko wyobrazić sobie gale bokserskie, czy mieszanych sztuk walki bez seksownych pań, które towarzyszą zawodnikom w drodze do ringu oraz informują widzów, która runda nadchodzi. Dzięki galom UFC na szerokie wody wypłynęły między innymi Arianny Celeste, Brittney Palmer, czy Tawny Jordan. Ich profile w mediach społecznościowych śledzą miliony internautów.

Być może już niebawem, żadna inna modelka nie będzie miała szansy na taką promocję. Już niedługo gala UFC odbędzie się w Melbourne. Burmistrz tego australijskiego miasta, Sally Capp, rozpoczęła publiczną debatę na temat obecności ring girl na galach UFC. - Mamy 2019 rok. Czy nadal potrzebujemy skąpo ubranych dziewczyn, które mają spacerować po środku ringu? - pyta polityk.

Capp przywołuje przykład F1, gdzie zrezygnowano z tzw. "grid girls". - W Formule 1 zrezygnowano z podobnych pomysłów. Myślę, że czas pójść naprzód w tej sprawie - wyznała burmistrz. Co więcej, dostaje sporo słów wsparcia. Dyskusja zapoczątkowana została przed kilkoma dniami, gdy na jednej z gal bokserskich kobiety zostały zastąpione przez mężczyzn.

Najnowsze