Sensacyjne wieści w sprawie Normana Parka! Stormin znalazł nową federację, szykuje się prawdziwa bomba

2022-05-27 17:42
Norman Parke
Autor: Łukasz Kaugan / SUPER EXPRESS Norman Parke

Kiedy Norman Parke wygrał z Piotrem "Szelim" Szeligą głośno mówiło się o tym, że może to być jego ostatnia walka w FAME MMA, bowiem jego umowa wygasła. Nie minęło wiele czasu i zawodnik z Irlandii Północnej znalazł sobie nową federację, którą zostało.. PRIME SHOW MMA. "Stormin" zawalczy w walce wieczoru już podczas najbliższej gali PRIME SHOW MMA, która odbędzie się 9 lipca.

Norman Parke to jeden z tych zawodników MMA, którzy cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Kibice sportów walki w Polsce poznali dzięki trylogii z Mateuszem Gamrotem w KSW. Po przegranej trzeciej walce "Stormin" zaszokował wszystkich i zdecydował się na walkę wieczoru Fame MMA 10 z Don Kasjo w boksie. Po ciężkich pięciu rundach zwyciężył na kartach punktowych. Włodarz Prime nie zgadza się od początku z tym werdyktem i traktuje tę walkę jako wygraną. Później "Stormin" mierzył się jeszcze z Borysem Mańkowskim i Popkiem, a ostatnio z Piotrem "Szelim" Szeligą, który pomimo przegranej nadal domaga się rewanżu od zawodnika z Irlandii Północnej. Na to może trochę poczekać, bowiem Parke znalazł sobie nową federację.

Piotr "Szeli" Szeliga nie odpuszcza Normanowi! Gwiazdor FAME MMA napisał do Parka, znamy treść wiadomości

Norman Parke dołączył do PRIME SHOW MMA! Kolejna walka "Stormina" już niebawem, sensacyjne wieści

Federacja PRIME SHOW MMA, której twarzą jest Kasjusz "Don Kasjo" Życiński ujawniła, że wygrała wyścig o podpis Normana Parka. Po swojej ostatniej walce na FAME MMA "Stormin" nie ukrywał, że wciąż chce walczyć i kolejną okazję do tego będzie miał już za kilka tygodni. Na razie PRIME SHOW MMA nie ujawniło jeszcze, kto będzie rywalem Normana Parka.

Niepojęte, co Mariusz Pudzianowski zrobił ze sobą przed walką Pudzian - Materla na KSW 70! Zdębiejecie, jest się czym chwalić

Norman Parke o walce z Szeligą na Fame MMA 14

Okazuje się jednak, że przygoda Normana Parka w FAME MMA nie jest zakończona. Zanim walka "Stormina" na PRIME SHOW MMA została ogłoszona, zawodnik z Irlandii Północnej podpisał nową umowę z FAME MMA. - Niestety czerwcowy występ Normana Parke w jednej z topowych federacji MMA zza oceanu nie dojdzie do skutku. Stormin bardzo liczył na tę walkę, dlatego za zgodą FAME, jednorazowo wystąpi na konkurencyjnej gali. Podpisaliśmy z nim nowy kontrakt na 3 kolejne walki i już niedługo ogłosimy z kim zmierzy się w oktagonie FAME - czytamy w komunikacie FAME MMA.

Aktualna karta walk PRIME SHOW MMA 2

  • Norman Parke vs TBA
  • Bombardier vs Stifler
  • Marcin Wrzosek vs TBA
  • Dominika Rybak vs TBA
  • Kapela vs TBA
  • Mateusz "Milu" Mil vs Mikołaj Jędruszczak
  • Piotr Kaluski vs TBA

Szymon Kołecki bez ogródek o walce Pudzianowski – Materla! Padły mocne słowa, były zawodnik KSW już tego nie ukryje

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Szeliga - Parke?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze