Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka

Momentami jest gorąco

Sensualne nagranie Artura Szpilki z Kamilą Wybrańczyk. Tych scen nie pokazywali publicznie

2022-12-01 14:08

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk przyzwyczaili już, że nie mają wiele tajemnic związanych ze swoim związkiem. Okazuje się jednak, że istniały nagrania, których oboje dotychczas nie udostępniali publicznie. Teraz się to zmieniło. Materiał wideo składa się z nieznanych ujęć zakochanych, z których niektóre są naprawdę zmysłowe i pokazują, jak wielkie uczucie łączy tę dwójkę.

Kamila Wybrańczyk i Artur Pinezka są ze sobą od wielu lat. Ich związek oparty jest na wzajemnym zaufaniu i oparciu. Przez lata mocno scementowali relację. Przeżyli ze sobą wzloty i upadki. Niezależnie od wszystkiego mogą na siebie liczyć. Nic więc dziwnego, że cieszą się każdym momentem w swoim towarzystwie. Choć niemal codziennie para publikuje w mediach społecznościowych nowinki z życia prywatnego, to okazało się, że niektóre materiały dotychczas były szerzej nieznane. Zmieniło się to po wpisie na Instagramie, do którego Wybrańczyk dodała materiał wideo z ujęciami z przeróżnych sytuacji.

Popek z długą, gęstą brodą szczerzy złote zęby! Takiego go jeszcze nikt nie widział, wideo trafiło do sieci

Sensualne ujęcia Szpilki i Wybrańczyk

Już na początku nagrania robi się gorąco. Krótki filmik zmontowany został z dbałością o najmniejsze szczegóły. W pierwszych sekundach uwaga widza skupia się na scenie tuż po przebudzeniu. Widać na niej romantyczny uścisk Kamili Wybrańczyk i Artura Szpilki. Później również jest ciekawie.

Na niektórych zdjęciach zakochani pozują w strojach kąpielowych, odsłaniając dość duże części ciał. Te materiały pochodzą ze wspólnych wakacji, których było już całkiem sporo. Jak można się było domyślić, całe nagranie zrobiło wrażenie na fanach.

Nie poznali Arkadiusza Tańculi przez wspólne zdjęcie z Krzysztofem Radzikowskim z Gogglebox TTV! Aż trudno uwierzyć, że to naprawdę oni

Prawdziwa miłość Artura Szpilki

Wygląda na to, że związek Artura Szpilki i Kamili Wybrańczyk nawet po latach jest bardzo ciepło przyjmowany przez fanów, którzy postanowili dać wyraz swojemu uznaniu dla zakochanych. "Uwielbiam Was i to jest prawdziwa miłość. Mimo wszystko, mimo każdej przeciwności losu miłość" - napisała jedna z obserwujących konto Wybrańczyk na Instagramie. "Uwielbiam Was. Razem jesteście nie do podrobienia tak trzymać" - czytamy w innej opinii. Sama Kamila Wybrańczyk napisała przy wideo: "Kocham".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze