Słynna wojowniczka MMA jest w czwartym miesiącu ciąży [WIDEO]

Sztuki walki, UFC, MMA, Ronda Rousey, Travis Browne, ciąża
Autor: YouTube/Ronda Rousey Ronda Rousey z mężem obwieszcza, że zostanie mamą

Od dawna zapowiadała, że macierzyństwo jest jej marzeniem, aż w końcu doczekała się. Ronda Rousey, przed kilku laty największa gwiazda mieszanych sztuk walki, była medalistka olimpijska w judo, aktorka filmowa i celebrytka, poinformowała, że razem z mężem Travisem Browne'em oczekuje narodzin dziecka. Rousey jest w czwartym miesiącu ciąży. W mediach społecznościowych nagrała specjalny filmik, pokazując też migawki ze swoich badań USG.

Ronda Rousey i Travis Browne poinformowali wszystkich o szczęśliwej nowinie na swoim kanale na YouTubie. Sportsmenka zaprezentowała wyraźnie zaokrąglony brzuch i powiadomiła, że to czwarty miesiąc oraz że rozwiązania spodziewa się ok. 22 września. Rousey kilka lat temu wycofała się z walk UFC, po kilku porażkach, które definitywnie przerwały jej udaną karierę. Znalazła jednak inne pola zainteresowań: brała udział w filmach akcji, uczestniczyła w zawodach WWE (federacja zapaśnicza stawiająca na show i udawane walki). Ronda nie ukrywała, że przykre przegrane potyczki o mistrzostwo UFC wywołały u niej stany depresyjne i coraz częściej czuła, iż tylko wsparcie męża i dążenie do zostania mamą utrzymają ją w dobrej formie.

Joanna Jędrzejczyk zapowiada powrót do UFC! Stawia konkretny warunek

Ronda Rousey na badaniu USG

„Już nie dam rady tego ukrywać, więc muszę pokazać” – powiedziała Rousey w filmie wideo, w którym informuje, że spodziewa się dziecka. Leży na sofie, prezentując ciążowy brzuszek, obejmowana przez męża. Oboje wyglądają na przeszczęśliwych. Na filmie można też obejrzeć Rondę w trakcie badań ultrasonograficznych i obrazki z monitora pokazujące płód. Para nie ujawniła płci, wiadomo na razie tyle, że rozwiązanie ma nastąpić pod koniec lata.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze