Jacek Murański, Mateusz Murański

i

Autor: Jacek Murański/FACEBOOK

Nowe wieści

Śmierć Mateusza Murańskiego. Nowe informacje z prokuratury. Chodzi o ciało

2023-02-17 13:29

Mateusz Murański zmarł 8 lutego w swoim mieszkaniu w Gdyni. Prokuratura informowała ostatnio "Super Express", że konieczne było przeprowadzenie toksykologii, by ustalić okoliczności zgonu zawodnika FAME MMA czy High League. Nowe informacje w sprawie śmierci celebryty przekazała prokuratura.

Cały czas świat sportów walki nie może się pogodzić z informacją o śmierci popularnego freak-fightera. Mateusz Murański zmarł na początku lutego w wieku zaledwie 29 lat. Od początku sprawą zajmuje się prokuratura, która bada okoliczności śmierci freak-fightera.

- O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich. Przyczyny śmierci zostaną ustalone po sekcji zwłok - powiedziała Grażyna Wawryniuk w poprzednim tygodniu.

Prokuratura zabrała głos w sprawie sekcji zwłok Mateusza Murańskiego. Od niej wiele zależy, krótki komentarz rzecznik prasowej

Nowe informacje z prokuratury ws. śledztwa o Mateuszu Murańskim

Czy pojawiły się nowe informacje w sprawie sekcji zwłok? Jak udało nam się dowiedzieć w prokuraturze, ciało Mateusza Murańskiego zostało poddane sekcji zwłok. Zwłoki zostały już przekazane rodzinie i wydano zgodę na przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej.

Termin pogrzebu nie jest na razie znany.

Kim był Mateusz Murański?

Mateusz Murański był jednym z najpopularniejszych freak-fighterów. Aktor zyskał popularność, dzięki występom w programie "Lombard. Życie pod zastaw". W mediach społecznościowych wypromował go konflikt z Arkadiuszem Tańculą. Bił się w klatkach organizacji FAME MMA, High League, MMA Attack, PRIME Show MMA, Elite Fighters czy zawodowej federacji FEN.

Przemysław Saleta o śmierci Mateusza Murańskiego. Stanowcza opinia! | Andrzej Kostyra

Murański stoczył dziewięć pojedynków w różnych formułach - od MMA, przez kickboxing po boks. Wygrywał czterokrotnie z "Epic Cheat Mealem", Warszawskim Dresikiem, Mielonidasem i Alanem Kwieciński. Porażki notował z Arkadiuszem Tańculą (dwukrotnie), Vaso Bakocevicem, KasjuszeQm "Don Kasjo" Życińskim i Pawłem Bombą.

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?
Marcin Najman ŻEGNA Mateusza Murańskiego. To WIELKA TRAGEDIA...
Listen on Spreaker.
Najnowsze