Mateusz Murański nie żyje. Szokująca śmierć gwiazdy freak-fightów

i

Autor: High League Mateusz Murański nie żyje. Szokująca śmierć gwiazdy freak-fightów

Nowe informacje

Prokuratura zabrała głos w sprawie sekcji zwłok Mateusza Murańskiego. Od niej wiele zależy, krótki komentarz rzecznik prasowej

2023-02-09 12:58

Mateusz Murański zmarł w wieku 29 lat. Gwiazdor freak-fightów miał zostać znaleziony martwy w mieszkaniu w Gdyni, a informacja o jego śmierci wstrząsnęła całym show-biznesem. Wciąż nie wiadomo, co doprowadziło do zgonu młodego zawodnika i aktora, choć w sieci pojawiło się już mnóstwo niesprawdzonych teorii. Odpowiedź na to pytanie da sekcja zwłok, ale jak mówi "Super Expressowi" prokuratura, na razie nie wiadomo, kiedy zostanie ona przeprowadzona.

Mateusz Murański zmarł we wtorek 8 lutego, o czym poinformowała rzecznik prasowa prokuratury okręgowej w Gdańsku. - O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich. Przyczyny śmierci zostaną ustalone po sekcji zwłok - powiedziała Grażyna Wawryniuk.

Przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego. Sekcja zwłok wszystko wyjaśni

Wiele osób zastanawia się, co było przyczyną śmierci 29-letniego gwiazdora freak-fightów. W sieci pojawiło się mnóstwo różnych teorii, które nie znajdują potwierdzenia, a jedyną prawdziwą informację poznamy po sekcji zwłok. Ta wykaże, co przyczyniło się do śmierci Murańskiego. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy zostanie ona przeprowadzona.  - Na ten moment nie ma nowych informacji w tej sprawie. Czekamy aż biegli wyznaczą termin przeprowadzenia sekcji zwłok - powiedziała nam Grażyna Wawryniuk. Trudno również określić przybliżony termin przeprowadzenia autopsji.

Mateusz Murański nie żyje.
Listen on Spreaker.
Najnowsze