Co z przyszłością Wardęgi w FAME MMA?! Mamy komentarz "Boxdela"

2021-03-06 11:20 mso
Sylwester Wardęga
Autor: SE Sylwester Wardęga

Fani FAME MMA nie mogą doczekać się tego debiutu w organizacji! Już 6 marca do ringu po raz pierwszy w karierze wyjdzie Sylwester Wardęga. Jego przeciwnikiem będzie zwycięzca main eventu z ostatniej gali, Kacper Blonsky. Czy to pierwsza i ostatnia walka popularnego YouTubera? Ten ostatnio wszedł na mocny kurs kolizyjny z szefami organizacji. Komentarz w tej sprawie w rozmowie z "Super Expressem" wydał zarówno sam Wardęga jak i jeden z szefów FAME MMA, Michał "BOXDEL" Baron!

To jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów w organizacji FAME MMA. Negocjacje z Sylwestrem Wardęga nie były łatwe, ale do walki w końcu dojdzie. W co-main evencie dziewiątego wydarzenia zmierzy się z Kacprem Blonskym. Ostatnio więcej niż o tym pojedynku mówiło się o "dramie" Wardęgi z szefami FAME MMA. YouTuber drążył sprawę rozstania z konferansjerem Arkadiuszem Pawłowskim i byłą już mistrzynią FAME MMA kobiet Anielą "Lil Masti" Bogusz.

- Robię im pod górkę. (...) Może będzie tak, że pomyślą "o, kurde, tego gościa już nie weźmiemy". Zobaczymy. Ja bym się im wcale nie dziwił. Takie jest życie - mówił poważny Wardęga w wywiadzie dla "Super Expressu". O komentarz do tych słów poprosiliśmy jednego z szefów FAME MMA, Michała "Boxdela" Barona. - Normalnie się lubimy. Nie mamy ze sobą żadnych problemów. Sylwek nagrywa filmy, można to potraktować jako promocję gali. Ja nie zamierzam mu tego zabraniać - tłumaczył.

Gala FAME MMA 9 odbędzie się już w sobotę, 6 marca. Transmisja tylko w systemie PPV. Można ją wykupić W TYM MIEJSCU, WYSTARCZY KLIKNĄĆ.

Całą rozmowę z Michałem "Boxdelem" Baronem i Sylwestrem Wardęgą na kanale KOLOSEUM na YouTube.

BOXDEL OSTATNI RAZ O PAWŁOWSKIM! Stanowcza DEKLARACJA l FAME MMA 9
Wardęga już NIE ZAWALCZY w FAME MMA?! Robię im pod górkę! l FAME MMA 9
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze