Maja Staśko w High League

i

Autor: High League / materiały prasowe Maja Staśko w High League

Nie hamował się!

Sylwester Wardęga uderzył w Maję Staśko. Brutalna riposta, Cristiano Ronaldo w tle

2022-08-11 14:10

Udział Mai Staśko w gali High League jest bardzo szeroko komentowanym wydarzeniem. Jedni nie mogą doczekać się na walkę aktywistki, inni wyrzucają jej hipokryzję względem pojawienia się na wydarzeniu, którego twarzą jest Malik Montana, z którym to Staśko miała swego czasu bardzo burzliwą dyskusję na temat feminizmu. Sytuację podsumował także Sylwester Wardęga, który w mocnych słowach zripostował debiutankę w sportach walki, przywołując jej przemyślenia na temat zarobków Cristiano Ronaldo. Padły mocne słowa.

Maja Staśko wzbudziła ostatnimi czasy bardzo duże kontrowersje. Celebrytka znana ze swoich mocnych, lewicowych poglądów, zgodziła się na udział w bardzo komercyjnym wydarzeniu, jakim jest High League, mając przy tym konflikt z Malikiem Montaną, który jest jedną z twarzy organizacji. Do udziału Staśko w gali odniósł się Sylwester Wardęga. Słynny YouTuber, który ma za sobą kilka walk w federacjach freak-fight wyciągnął wypowiedź Staśko na temat Cristiano Ronaldo, wykazując rzekomą hipokryzję aktywistki. Padły mocne słowa.

Legenda chce oddać Złotą Piłkę Lewandowskiemu! Przepotężny atak na "France Football", padły ostre słowa

Maja Staśko zripostowana przez Sylwestra Wardęgę. Wyciągnął jej wypowiedź sprzed lat

Sylwester Wardęga za pośrednictwem swojego Twittera wytknął Mai Staśko wypowiedź, w której krytykowała ona zarobki Cristiano Ronaldo. YouTuber użył jej własnego argumentu przeciwko niej.

- Cristiano Ronaldo za jeden post zarabia 1,6 mln dolarów. Pielęgniarka za codzienne ratowanie życia nie zarobi tyle nigdy, przez całe życie. Co to za dziwny świat. - napisała Maja Staśko

- Maja Staśko za jedną walkę zarabia ponad sto tysięcy złotych. Pielęgniarka za codzienne ratowanie życia nie zarobi tyle w rok, nawet przez dwa lata. Co to za dziwny świat. - odpisał Sylwester Wardęga.

Tomasz Hajto wylał frustrację. Odczuwa ogromny żal do FC Barcelona, wyrzucił to z siebie

Sylwester Wardęga o Staśko. Powiedział o jej hipokryzji

Zdaniem Wardęgi, Maja Staśko wykazała się hipokryzją, biorąc udział w gali za pieniądze. Mimo że twórca internetowy zapewnia, że lubi aktywistkę, to nie mógł sobie odmówić wetknięcia szpilki Staśko.

- Ja prywatnie Maję lubię, mimo że nie zgadzam się z wieloma jej poglądami. Lubię ją mimo tego, że kilka razy w życiu oskarżała mnie o molestowanie i nie raz sporo przez to straciłem. Nie odmówię sobie jednak wytknięcia jej tutaj i na wywiadach kilku oznak hipokryzji. - napisał Sylwester Wardęga.

Sonda
High League 4: kto wygra walkę Maja Staśko - Mrs. Honey?
Politycy od kuchni - Maja Staśko 2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze