Martin Lewandowski, Marian ZIółkowski

i

Autor: Materiały prasowe / KSW Martin Lewandowski, Marian ZIółkowski

Szef KSW Martin Lewandowski ujawnia hitowe superstarcie. Szykują się wielkie grzmoty [TYLKO U NAS]

2022-06-19 13:34

Gala KSW 71 przeszła już do historii. W walce wieczoru Marian Ziółkowski rozprawił się z kolejnym zawodnikiem, broniąc pasa po raz trzeci. Sebastian Rajewski postawił mu twarde warunki, ale ostatecznie przegrał jednogłośnie na punkty. Szef KSW Martin Lewandowski ujawnił, kto ma być kolejnym rywalem „Golden Boya”.

48-47, 48-47, 49-46 – sędziowie nie mieli wątpliwości, że to Marian Ziółkowski zasłużył na kolejną wygraną i trzecią obronę mistrzowskiego pasa organizacji w wadze lekkiej. Sebastian Rajewski postawił twarde warunki, ale nie był w stanie wypunktować „Golden Boya”, choć ten w pewnym momencie padł na deski i był w poważnych tarapatach. Po gali szef KSW Martin Lewandowski ogłosił jego kolejnego rywala.

KSW szykuje kolejny superfight – Ziółkowski vs Parnasse

Kibice KSW przyzwyczaili się do ciekawych wyzwań, które organizacja stara się rzucać swoim zawodnikom. Jak ogłosił w rozmowie z „Super Expressem” Martin Lewandowski, Marian Ziółkowski zmierzy się z mistrzem kategorii piórkowej Salahdinem Parnassem.

NIE PRZEGAP! Artur Szpilka miał walczyć z Mariuszem Pudzianowskim! Szef KSW wszystko ujawnił | KOLOSEUM

- Najbliższa walka to będzie superfight. Marian Ziółkowski będzie bił się z Salahdinem Parnassem. To rzecz, która jest obiecana od jakiegoś czasu. Mogę to już potwierdzić! Kiedy? Gdzie? Nad tym będziemy się jeszcze zastanawiać. Dla jednego i drugiego jest to kolejny challenge - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Martin Lewandowski.

Oglądaj całą rozmowę ze współwłaścicielem KSW Martinem Lewandowskim w materiale wideo.

KSW 71: Wyniki gali.

W walce wieczoru gali KSW 71 Marian Ziółkowski obronił pas mistrzowski wagi lekkiej z Sebastianem Rajewskim. W co-main evencie Errol Zimmerman pokonał ikonę KSW, Marcina „Różala” Różalskiego. Wcześniej w walce z Borysem Mańkowskim triumfował Daniel Torres, a Artur Szpilka pokonał Siergieja Radczenkę.

Sonda
Najciekawsza walka KSW 71 to?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze