Aniela Bogusz

i

Autor: Instagram / lilmasti Aniela Bogusz

Szokujące doniesienia z FEN 34. Lil Masti wraca na ring. Wszystko w szczytnym celu, bijemy brawo

2021-05-14 22:54

Fame MMA już jutro rozgrzeje serca fanów sportów walki w całej Polsce. Nim jednak dojdzie do starć celebrytów, influencerów i osobowości internetowych, jedna z byłych gwiazd federacji skupiającej się na freak-fightcie - Lil Masti, a więc znana swego czasu pod pseudonimem "Sexmasterka" Aniela Bogusz, zostanie twarzą FEN 34. Legenda Fame MMA wróci więc na ring po dłuższej przerwie i stoczy walkę w szczytnym, charytatywnym celu.

Aniela Bogusz jest postacią, która zapisała się w pamięci wielu fanów Fame MMA. Osobowość internetowa, która zaczynała swoją karierę jako "Sexmasterka", stoczyła w 2019 roku walkę, która przyniosła jej pas mistrzyni kobiet federacji. Niestety, kobieta skłóciła się z włodarzami federacji freak-fight i utraciła swoje odznaczenie. Na całe szczęście zobaczymy ją na ringu już całkiem niebawem, bowiem w trakcie gali FEN34. Chęć rywalizacji sportowej Bogusz to niejedyny cel, który przyświeca kobiecie. Chodzi o zdrowie i życie małej Liliany, zmagającej się z poważną chorobą.

Aniela Bogusz na FEN 34. Wszystko, aby pomóc Lilianie

Lil Masti jest obecnie częścią organizacji założonej przez rapera Malika Montanę. Popularny piosenkarz osiągnął porozumienie z włodarzami FEN i wypożyczył Lil Masti na jedną walkę. Wszystko po to, aby pomóc małej Lilianie, która zbiera na leczenie. Dziecko od dawna zmaga się z zespołem TAR, który wymaga kosztownego leczenia. Akcją bardzo podekscytowała się sama Bogusz, która ucieszyła się, że będzie mogła pomóc dziewczynce.

- Choroba i ludzkie tragedie to coś, z czym powinno się walczyć ponad podziałami. Jak tylko dowiedziałam się, że mamy czas do końca czerwca na zebranie środków małej Lilce, wzięłam tę walkę bez zastanowienia. Nie mogę się doczekać tej walki i dziękuję Malikowi i FEN, że udało się tak szybko dograć obu federacjom ten temat! - powiedziała słynna influencerka.\

FAME MMA 10 KIEDY? FAME MMA 10 DATA gali FAME MMA 10. KIEDY gala FAME MMA 10 DATA GODZINA TERMIN

Jan Tomaszewski wspomina GERDA MUELLERA: Był moim KATEM, ale Lewandowski jest lepszy

Aniela Bogusz - kim jest? To najprawdziwsza gwiazda internetu

Aniela Bogusz to jedna z najsłynniejszych gwiazd swojego pokolenia. Kobieta zasłynęła lata temu swoją działalnością na platformie YouTube, gdzie prowadziła kontrowersyjny program o tematyce edukacji seksualnej, przybierając pseudonim SexMasterka. Próbując uciec od dawnego wizerunku, gwiazda postanowiła na wykonywanie muzyki z pogranicza rapu i popu, a sama przybrała pseudonim "Lil Masti". Obecnie jest utożsamiana ze sportami walki i swoją wygraną potyczką w Fame MMA, która to przyniosła jej pas federacji.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze