Szpilka w ORYGINALNYM stroju namiętnie całuje Wybrańczyk. Obrazek trafił do sieci, nic się nie da ukryć

2021-03-06 20:04 ŁOLI
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/ Artur Szpilka

Artur Szpilka od lat tworzy udany związek z Kamilą Wybrańczyk, która w końcu debiutuje w federacji FAME MMA. Doświadczony pięściarz, który niejednokrotnie wychodził do ringu, stanął po drugiej stronie barykady i mógł przekonać się co czuła jego partnerka przed kolejnymi walkami, w których uczestniczył. Szpilka bardzo wspierał swoją partnerkę i nie tylko towarzyszył jej podczas konferencji prasowej, ale również tuż przed walką. Wszystkim pochwalił się w sieci.

Kamila Wybrańczyk, która miała debiutować na gali FAME MMA już w listopadzie ubiegłego roku, walcząc z Martą Linkiewicz, w końcu doczekała się starcia podczas FAME MMA 9. Narzeczona Artura Szpilki skrzyżowała rękawice z Zusje. "Kamiszka" w końcu mogła pokazać swojemu partnerowi jak to jest być po drugiej stronie i stresować się walką swojego ukochanego. Doświadczony pięściarz w ostatnich tygodniach żył przyszłym pojedynkiem Wybrańczyk i wspierał ją na każdym kroku, towarzysząc jej m.in. na konferencji prasowej przed galą. Szpilka nie omieszkał również pojawić się wcześniej na FAME MMA 9, aby tuż przed walką dodać otuchy Wybrańczyk. Zdjęciem z ich spotkania pochwalił się w sieci. Pięściarz nie szczędził swojej wybrance soczystych pojedynków. 

CZYTAJ TAKŻE: Tajemnica Piotra Żyły WYSZŁA NA JAW. Dziennikarz aż ZDĘBIAŁ. Po tej odpowiedzi nie było czego zbierać

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze