Tajemnica Piotra Żyły WYSZŁA NA JAW. Dziennikarz aż ZDĘBIAŁ. Po tej odpowiedzi nie było czego zbierać

2021-03-06 16:45 ŁOLI
Piotr Żyła
Autor: SE Piotr Żyła

W ostatnich dniach Piotr Żyła udowadnia, że jest w znakomitej formie, prezentując się podczas Mistrzostw Świata w Oberstdorfie najlepiej z Polaków. Oprócz dobrych wyników na skoczni, "Wiewiór" po raz kolejny błysnął poczuciem humoru, tym razem z uśmiechem na ustach zdradzając, gdzie leży powód jego wyśmienitej dyspozycji. Takiej odpowiedzi chyba nikt nie mógł się spodziewać, co słychać było po reakcji dziennikarza TVP Sport.

Piotr Żyła wyraźnie odżył w ostatnich miesiącach, prezentując naprawdę wysoką formę podczas kolejnych zawodów Pucharu Świata oraz w czasie trwania Mistrzostw Świata w Oberstdorfie. Najlepiej świadczyć może o tym wyśmienity występ na normalnej skoczni, dzięki któremu reprezentant biało-czerwonych sięgnął po złoty medal, zapisując się tym samym w historii dyscypliny. Doskonała forma nie sprawiła jednak, że "Wiewiór" spuścił z tonu podczas swoich wywiadów, a wręcz przeciwnie. Podczas jednej z ostatnich rozmów, które miały miejsce po konkursie na dużym obiekcie, Piotr Żyła zdradził, że kryje się tajemnica jego dobrych występów. Reprezentant Polski w takim momencie nie mógł darować sobie żartu, czym mógł wprawić w osłupienie widzów i rozmawiającego z nim dziennikarza. 

CZYTAJ TAKŻE: Adam Małysz ma już dość takiego zachowania polskich kibiców. Znowu musiał tłumaczyć się za rodaków. To już zaszło za daleko!

Zwykle w takiej sytuacji, skoczkowie mówią o zmianie techniki lub słuchaniu rad trenera, ale nie Piotr Żyła. Charyzmatyczny skoczek, który zyskał sympatię wielu kibiców dzięki swoim żartom wyznał, że dobre skoki mogą być powodem tego, że... wytrzeźwiał. 

Sprawdź: Popek obładowany KIEŁBASĄ szykuje się do operacji. Gwiazdor FAME MMA zdradził, kiedy przejdzie zabieg

Zobacz także: Tak mieszka Maciej Kot

Po zdobyciu złotego medalu podczas zawodów na normalnej skoczni, Żyła zakończył zmagania na dużym obiekcie na 4. miejscu, najwyżej z Polaków. - Nie wiem jak to się stało... Może to dlatego, że ten... wytrzeźwiałem - wypalił w rozmowie z TVP Sport Piotr Żyła. Te słowa zdecydowanie zaskoczyły dziennikarza, który szybko spróbować wyjść z tej sytuacji, prosząc skoczka o powagę. Zobaczcie to w materiale poniżej. 

Nie przegap: Pojawiły się szokujące informacje o Dawidzie Kubackim. Nikt się na to nie zgodził i wyszło fatalnie. Paskudna sytuacja

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze