Piotr Żyła OZŁOCONY! Upragniony medal WRESZCIE trafił w ręce skoczka, ta reakcja mówi WSZYSTKO [ZDJĘCIE]

2021-03-01 21:42 ŁOLI
Piotr Żyła
Autor: SE Piotr Żyła

Piotr Żyła zaskoczył w ostatnich dniach wielu polskich kibiców sportów zimowych, zdobywając złoty medal Mistrzostw Świata, odbywających się w niemieckim Obertsdorfie. "Wiewiór" w świetnym stylu objął prowadzenie pod pierwszej serii sobotniego konkursu i nie oddał go już do końca, oddając dwa świetne skoki na normalnej skoczni. Teraz najstarszy mistrz świata doczekał się swojej nagrody i w końcu odebrał upragnione złoto.

Polscy kibice skoków narciarskich mogli w ostatnich dniach pękać z dumy. Po tym, jak w Rasnovie podczas konkursu Pucharu Świata biało-czerwoni zaprezentowali się naprawdę dobrze w konkursie indywidualnym, tuż przed wyjazdem na Mistrzostwa Świata do Oberstdorfu, kibice mogli mieć nadzieję na to, że na najbardziej wyczekiwanej imprezie Kamil Stoch oraz Dawid Kubacki będą walczyć o złoto. Tymczasem to Piotr Żyła w fantastycznym stylu stanął na pierwszym stopniu podium, oddając dwa fantastyczne skoki i co samego końca nie oddając prowadzenia zdobytego po pierwszej serii. Wygrywając sobotni konkurs na normalnej skoczni "Wiewiór" przeszedł do historii. Teraz w końcu skoczek z Wisły się doczekał i sięgnął po swój medal. 

CZYTAJ TAKŻE: To KONIEC Sylwestra Wardęgi w FAME MMA?! "Wolę nie mieć wynagrodzenia, ale żyć w zgodzie ze sobą" [TYLKO U NAS]

Tuż po zakończonych zmaganiach na normlanym obiekcie Żyła podzielił się w swoich mediach społecznościowych radością z wygranych zawodów, którzy licznie lajkowali i komentowali jego posta oraz wyczyn. Na złoty medal mistrzostw świata Polak musiał jednak trochę poczekać. W poniedziałkowy wieczór złoto trafiło jednak w ręce Żyły!

Nie przegap: Kamil Stoch pokazał co myśli o TAKICH kibicach z Polski. Padły słowa, które MOCNO zabolą. Ostra draka!

Po zaledwie dwóch dniach od wygranego konkursu, Żyła doczekał się swojego trofeum, dzięki któremu stał się najstarszym mistrzem świata w historii. Reprezentant biało-czerwonych stanął na pierwszym stopniu podium mając na karku 34 lata. Zaraz po odebraniu medalu, Żyła nie krył radości i zadowolenia. Nietrudno mu się jednak dziwić. Mistrzostwa Świata nie zdobywa się codziennie. Tu otrzymaniu złotego medalu Żyła od razu uniósł rękę w triumfalnym geście. Zobaczcie tę wyjątkową chwilę w karierze "Wiewióra"!

Sprawdź: Coś NIEDOBREGO stało się z twarzą Mariusza Pudzianowskiego. Fani ZANIEPOKOJENI, padają ważne pytania

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze