Marcin Najman

i

Autor: Instagram/ marcin.najman Marcin Najman

Urodziny gwiazdy sportu

Tak 44-letni Najman świętował urodziny przed walką. W ten sposób dba, by nie przybrać kilogramów! Dla wielu to katorga

2023-03-13 12:40

Marcin Najman ma już 44 lata! Jeden z najpopularniejszych polskich freak-fighterów - sam nazywa się Ojcem Chrzestnym tego odłamu sportów walki - nie szalał jednak za bardzo, bo już w sobotę stoczy kolejny pojedynek. Na gali High League 6 zmierzy się w wielkim rewanżu z Pawłem Jóźwiakiem, który znokautował go na Wotore. - Czas na świętowanie będzie w sobotę - przyznaje w rozmowie z "Super Expressem".

Marcin Najman (44 l.) wraca do klatki na gali High League 6 w legendarnym katowickim Spodku. "El Testosteron" po poniedziałkowych urodzinach, będzie chciał poskromić w klatce prezesa organizacji FEN Pawła Jóźwiaka. Czy weźmie odwet za październikową porażkę w walce na gołe pięści?

To odnalezione po latach zdjęcie Arkadiusza Tańculi sprawi, że wielu kobietom ugną się kolana! Tak gwiazdor FAME MMA wyglądał bez tatuaży

Najman spędził urodziny na sportowo. Po torcie ostry trening

Najman nie jest stawiany w roli faworyta. - Nie statystyki walczą, ale ludzie. Znaczenie ma dyspozycja dnia. Wierzę w siebie - mówił po pierwszej konferencji "Super Expressowi". 44-latek kolejny rok życia zaczął od ćwiartki tortu i to podzielonej na trzy osoby, a następnie spalenia tych kalorii. Nawet w urodziny, w późnych godzinach wieczornych, nie zapomniał, by zrobić trening.

- 6 kilometrów przed snem zrobione. Forma musi być gotowa na sobotę. Wjeżdżamy w Jóźwiaka jak dzik w żołędzie. Czas na świętowanie będzie w sobotę - opowiada. Najman nie ukrywa, że w klatce może być naprawdę lekki. Licznik wagi może zatrzymać się naprawdę nisko. "El Testosteron" nie ukrywa, że zrzucił przed pojedynkiem naprawdę sporo.

Michał Cieślak zawalczy o pas! To będzie największa gala w historii polskiego boksu, poznał rywala

Przemiana Marcina Najmana. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Kiedy gala High League 6?

Czy na "Wysokiej Lidze" sprawi sobie najlepszy możliwy prezent, czyli szóstą wygraną w MMA? Gala High League 6 odbędzie się w sobotę, 18 marca. Początek wydarzenia o godzinie 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV na HighLive.tv!

Marcin Najman ŻEGNA Mateusza Murańskiego. To WIELKA TRAGEDIA...
Najnowsze