tak wyglądał bez tatuaży

To odnalezione po latach zdjęcie Arkadiusza Tańculi sprawi, że wielu kobietom ugną się kolana! Tak gwiazdor FAME MMA wyglądał bez tatuaży

2023-03-13 8:36

Dziś Arkadiusz Tańcula może pochwalić się ogromną popularnością, dzięki walkom w federacji FAME MMA oraz grze w serialu "Lombard. Życie pod zastaw" i sporo osób doskonale wie, jak on wygląda. Co jakiś czas Tańcula jest jednak w stanie zaskoczyć swoich fanów, pokazując im swoje stare zdjęcia i z pewnością nie inaczej było tym razem. Widok młodszego gwiazdora FAME MMA bez licznych tatuaży może zainteresować szczególnie płeć piękną.

Zdjęcia gwiazd z przeszłości już wielokrotnie potrafiły wywołać prawdziwą burzę lub lawinę komentarzy, uświadamiając przy okazji internautom, jak bardzo zmienił się ich idol na przestrzeni kilku lat. Do podobnych wniosków mogli jakiś czas temu dojść również fani Arkadiusza Tańculi po tym, jak gwiazdor FAME MMA oraz "Lombard. Życie pod zastaw" pokazał swoje zdjęcie z czasów młodości. To jednak nie koniec, bo teraz Arkadiusz Tańcula postanowił pochwalić się swoim kolejnym znaleziskiem. Odsłonięty, umięśniony tors gwiazdora FAME MMA od razu przyciąga wzrok. 

Tak Arkadiusz Tańcula wyglądał bez licznych tatuaży! To zdjęcie gwiazdora FAME MMA sprawi, że kobietom mogą ugiąć się nogi 

Arkadiusz Tańcula bez dwóch zdań udanie poprowadził swoją karierę, dzięki czemu teraz może cieszyć się z efektów swojej pracy, mierząc jednocześnie o wiele wyżej i marząc o walce w KSW oraz przygodzie w Hollywood. W momencie, kiedy wykonywał przed laty selfie w lustrze, z pewnością nie zdawał sobie sprawy z tego, jak wysoko jest w stanie dojść podczas swojej kariery. Gdy tylko Arkadiusz Tańcula odnalazł swoje dawno zapomniane zdjęcie, na którym nie miał jeszcze licznych tatuaży na torsie, od razu musiał pochwalić się swoim znaleziskiem. Zobaczcie, jak jeszcze kilka lat temu wyglądał Arkadiusz Tańcula, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Arkadiusz Tańcula zostanie mistrzem FAME MMA?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze