Cieślak - Bregeon

i

Autor: Materiały prasowe Cieślak - Bregeon

Wielka gala boksu

Michał Cieślak zawalczy o pas! To będzie największa gala w historii polskiego boksu, poznał rywala

2023-03-12 14:55

Czas na kolejne wyzwanie przed jednym z czołowych polskich pięściarzy. Michał Cieślak na gali 22.04 w Rzeszowie zawalczy o pas mistrza Europy. KnockOut Promotions ogłosiło jego rywala. Polak zmierzy się o pas EBU w wadze cruiser z Francuzem Dylanem Bregeon. To będzie największa gala w historii polskiego boksu.

Coraz więcej hitowych starć jest potwierdzanych na galę boksu w Rzeszowie. 22 kwietnia w walce wieczoru Łukasz Różański zawalczy o pas mistrza świata WBC z Alenem Babiciem. Powoli odsłaniane są kolejne karty. Na gali zaprezentuje się Michał Cieślak, który zmierzy się o pas mistrza Europy federacji EBU. W niedzielne popołudnie KnockOut Promotions poinformowało, kto będzie jego przeciwnikiem.

Bolesna porażka Polaka w UFC. Rywal okrutnie go rozbił, aż przykro się na to patrzyło

Cieślak - Bregeon w Rzeszowie o pas mistrza Europy

Michał Cieślak stanie w szranki z francuskim pięściarzem Dylanem Bregeonem. Francuz stoczył 15 zawodowych pojedynków. Wygrał dwanaście z nich. Dwukrotnie przegrywał, a raz walka kończyła się remisem.

Bregeon bił się w 2021 roku o pasy mistrza Europy i mistrza Unii Europejskiej, ale dwukrotnie przegrywał przez jednogłośną decyzję sędziów. Do walki z Cieślakiem przystąpi po kwietniowej wygranej z Eddym Lacrossem (niejednogłośna decyzja sędziów).

Cezary Oleksiejczuk obronił pas mistrza FEN! Mistrz był w wielkich opałach, ale zdołał wygrać

To będzie największa gala w historii polskiego boksu. Jeszcze nigdy na naszej ziemi nie doszło do pojedynków o tytuł mistrza świata i Europy podczas jednego wieczora.

Cieślak - Bregeon

i

Autor: materiały prasowe Cieślak - Bregeon
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze