Tak zmieniał się Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS

Ale posiadłość

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Potężna posiadłość jak z amerykańskich filmów. Pełen rozmach

2023-02-28 11:50

Mariusz Pudzianowski jest zdecydowanie ikoną polskiego sportu - przez lata zachwycał Polaków jako strongman, a od kilkunastu lat robi to jako gwiazda mieszanych sztuk walki. "Pudzian" walczy dla organizacji KSW i dba o własne interesy. Ma kilka biznesów, które się prężnie rozwijają. Pudzianowski mieszka w imponującej posiadłości. Wygląda niczym w amerykańskich filmach. Wybudował niesamowity budynek.

W dobie mediów społecznościowych także gwiazdy decydują się na coraz aktywniejsze łączenie się z fanami w sposób bezpośredni. Dzięki temu, Mariusz Pudzianowski regularnie chwali się treningami i motywuje ludzi do intensywnych działań. Również w ten sposób wiele osób przekonało się, jak wygląda jego posiadłość. Pudzianowski pokazał sporo nagrań ze swojej posesji. "Pudzian" rzadko się chwali materiałami ze środka, ale tych także nie brakowało.

Mariusz Pudzianowski zawalczy o pas KSW?! Tajemniczy wpis zawodnika, grozi wielkiemu rywalowi

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Imponująca posiadłość gwiazdy KSW

Pudzianowski ma olbrzymią posiadłość, do której prowadzi bardzo długa droga. Na nagraniach, które gwiazda KSW publikuje na swoim Facebooku czy Instagramie było widać, jak w daleko w tle znajduje się dom. Stąd wiadomo, że mieszkanie "Pudziana" wybudowane zostało na wielkiej działce.

Gwiazdor KSW nie pokazuje zbyt często swojego życia prywatnego. Dom Pudzianowskiego jest otoczony murem z czerwonej cegły, który ciągnie się przez wiele metrów. Więcej zdjęć zobaczysz w galerii poniżej.

Zapytali nowego trenera Szpilki o Mariusza Pudzianowskiego i... od razu wskazał ten istotny szczegół. To może być kluczowe

Listen on Spreaker.
Najnowsze