Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Mariusz Pudzianowski

Robi się gorąco

Mariusz Pudzianowski zawalczy o pas KSW?! Tajemniczy wpis zawodnika, grozi wielkiemu rywalowi

2023-02-25 13:19

Phil De Fries w sobotni wieczór podczas gali KSW 79 w Libercu stanie do kolejnej obrony mistrzowskiego pasa w wadze ciężkiej. Anglik notuje świetną serię i jest zdecydowanym faworytem starcia z Toddem Duffee. Pojedynkowi będzie przyglądał się Mariusz Pudzianowski, który w mediach społecznościowych zapowiedział, że "dobierze się" do De Friesa. Czyżby Pudzian miał chrapkę na pas mistrzowski?

Phil De Fries błyskawicznie zdobył serca polskich kibiców. Anglik od 2018 roku jest mistrzem wagi ciężkiej i w KSW nie znalazł jeszcze swojego pogromcy. W pokonanym polu zostawił m.in. Karola Bedorfa, Tomasza Narkuna, czy Darko Stosicia. Kolejnym zawodnikiem na jego rozkładzie może być Todd Duffee. Amerykanin do klatki wraca po długiej przerwie i co ciekawe, będzie to rewanż za pojedynek z 2012 roku. Wówczas lepszy okazał się Duffee.

Pudzianowski kontra De Fries? Pudzian szykuje się na Anglika

Teraz strata pasa przez De Friesa uznana byłaby za wielką sensację. Jest więc spora szansa, że Anglik pozostanie niepokonany w KSW i pytanie co dalej? Pewną odpowiedź na to pytanie mógł dać wpis Mariusza Pudzianowskiego w mediach społecznościowych. Zawodnik z Białej Rawskiej wysłał poważne ostrzeżenie w kierunku De Friesa. - KSW 79 już dziś. Oj dobiorę się do De Friesa, z Arbim (Arbi Szamajew - przyp. red) mamy już plan i treningi na całego! Wóz albo przewóz będzie - czytamy we wpisie Pudzianowskiego.

Jeśli więc De Fries utrzymałby pas w swoich rękach niewykluczone, że zaczęłoby się jeszcze poważniej mówić o jego możliwym pojedynku z Pudzianowskim. Plotki o tym, że były strongman może zawalczyć o tytuł mistrzowski krążyły już wcześniej, ale na razie włodarze KSW na taki ruch się nie zdecydowali. Niemniej atmosfera może być regularnie podgrzewana.

Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Facebook/Mariusz Pudzianowski
Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Pudzianowski - De Fries?
MATEUSZ BOREK o walce PUDZIANOWSKI - SZPILKA. Nie ma wątpliwości!
Najnowsze